SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Życie Warszawy' przenosi się do siedziby Presspubliki

W najbliższy weekend nastąpi przeprowadzka redakcji, działu marketingu i biura reklamy "Życia Warszawy" do budynku Presspubliki, gdzie mieszczą się siedziby "Rzeczpospolitej" i "Parkietu". Przenosiny to konsekwencja zakupu "ŻW" przez Presspublikę od Domu Prasowego w czerwcu br.

'Życie Warszawy' przenosi się do siedziby Presspubliki

- Przeprowadzka rozpocznie się w piątek, 7 grudnia, zakończy w niedzielę rano, tak by poniedziałkowe wydanie gazety tworzone było już w nowej siedzibie - mówi nam Andrzej Andrysiak, redaktor naczelny "Życia Warszawy".

Przenosiny gazety mają przynieść optymalizację kosztów wydawania "ŻW" u nowego wydawcy. Redakcje trzech należących do Presspubliki dzienników pozostaną jednak autonomiczne. - Współpraca będzie się odbywała na tych polach, na których będzie to z korzyścią dla tytułów. Jej zakres zostanie określony później - wyjaśnia nam Andrysiak.

Średnia sprzedaż "Życia Warszawy" we wrześniu br. wyniosła ponad 20 tys. egz. (dane ZKDP).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Życie Warszawy' przenosi się do siedziby Presspubliki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl