SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Życie Warszawy" stawia na płyty

35 bajek Ignacego Krasickiego w wykonaniu elity polskich polityków składa się na płytę CD, jaką otrzymają czytelnicy 'Życia Warszawy'.

Dziennik dołączy płytę w czwartek, 20 października – czyli dzień po pierwszych obradach nowo wybranego Sejmu.

Do udziału w projekcie zaangażowaNO kandydatów na prezydenta RP, liderów partii, przedstawicieli rządu i znanych polityków. Na płycie usłyszymy między innymi „Dewotkę” w wykonaniu Marka Borowskiego, „Wóz z sianem” – Marka Belki, bajkę „Malarze” – czyta Katarzyna Piekarska, „Człowiek i Wilk” – Jan Rokita, „Gęsi” – Kazimierz Marcinkiewicz czy „Szczur” – Lech Kaczyński. Na płycie usłyszymy także Henrykę Bochniarz,  Romana Giertycha, Jarosława Kalinowskiego, Bronisława Komorowskiego, Janusza Korwin-Mikkego, Wojciecha Olejniczaka.

„ŻW” wraz z płytą będzie kosztowało w Warszawie 2 PLN, zaś w Radomiu – 1 PLN.

„Życie Warszawy” zrealizowało ten niekonwencjonalny projekt we współpracy z Radiem Tok FM. W dniach poprzedzających insert na łamach „Życia Warszawy” i na antenie Radia Tok Fm będzie można dowiedzieć się więcej o tej wspólnej akcji.

Tymczasem w poniedziałek, 17 października, „Życie Warszawy” do dziennika zostanie  dołączony  film „W tej tęsknocie...”. O odwiedzinach Ojca Świętego w Dolinie Chochołowskiej opowiedzą ludzie, którzy je wówczas przygotowywali i którzy towarzyszyli Janowi Pawłowi II: kardynał Franciszek Macharski, arcybiskup Tadeusz Gocłowski oraz Lech Wałęsa.

Na unikatowej płycie czytelnicy „Życia Warszawy” zobaczą między innymi przygotowania do wizyty - w tym  poprawianie i ubijanie dróg, zabezpieczanie terenu, kapitalny remont Schroniska w Dolinie Chochołowskiej, gdzie papież miał się zatrzymać, a nawet... mycie owiec.

Film trwa ponad 50 minut. W poniedziałek zostanie dołączony do „Życia Warszawy” w stolicy (cena: 2 PLN), zaś we wtorek – do wydania radomskiego gazety (cena: 1 PLN).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Życie Warszawy" stawia na płyty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl