SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Życie Warszawy" z dziennikami Polskapresse

Od 21 kwietnia w sprzedaży będzie kolekcja bajek dla dzieci na VCD 'Dobranocki wszech czasów'.

Do pięciu dzienników regionalnych Polskapresse (Dziennik Bałtycki, Dziennik Zachodni, Gazeta Krakowska, Słowo Polskie Gazeta Wrocławska, Express Ilustrowany) i jednego powiązanego kapitałowo (Gazeta Poznańska) oraz "Życia Warszawy" dołączana będzie kolekcja bajek dla dzieci na VCD ”Dobranocki wszech czasów”.

Kolekcja składa się z 12 płyt, a na każdej umieszczone są różne bajki. Wszystkie gazety korzystają z tych samych okładek.

Kolekcję rozpoczyna „Miś Uszatek”, który zostanie dołączony w piątek 21 kwietnia br. do Słowa Polskiego Gazety Wrocławskiej i Życia Warszawy. Dziennik Bałtycki, Dziennik Zachodni, Express Ilustrowany oraz Gazeta Poznańska rozpoczynają kolekcję od soboty 22 kwietnia br. Gazeta Krakowska rozpoczyna serię bajką „Kot Filemon i przyjaciele” od piątku 28 kwietnia br.

W Polskapress kolekcję wspierają kampanie promocyjne realizowane przez poszczególne ośrodki na łamach gazet, w regionalnych i lokalnych stacjach radiowych, regionalnych ośrodkach TVP3 oraz poprzez plakaty i ulotki. Każda z płyt kosztuje 3,5 zł plus cena dziennika, w którym się ukazuje. Można kupić także samą gazetę w zwykłej cenie.

W "Życiu Warszawy" cena gazety wraz z płytą nie zmieni się i wyniesie 1,50 zł. Kolejne bajki będą sprzedawane z częścią nakładu „Życia Warszawy” (sprzedaż opcjonalna), z podniesioną ceną.

W kolejne tygodnie będzie można kupić następne bajki z serii „Dobranocki wszech czasów”:

-         „Kot Filemon”

-         „Miś Colargol”

-         „Huckleberry Finn”

-         „Koziołek Matołek”

-         „Pomysłowy Dobromir”

-         „Krecik i przyjaciele”

-         „Kot Leopold”

-         „Makowa panienka”

-         „Lucy Luke”

-         „Wilk i zając”

-         „Żwirek i Muchomorek”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Życie Warszawy" z dziennikami Polskapresse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl