SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zygmunt Chajzer powraca

"Chwila prawdy" to nowy program rozrywkowy tvn łączący elementy reality show i teleturnieju

Nowatorski pomysł na formułę programu narodził się w Japonii. W jednym odcinku biorą udział trzy rodziny, każda z nich może zdobyć wymarzone nagrody. Warunek jest jeden - muszą prawidłowo wykonać zadanie uprzednio wyznaczone im przez producentów. W przygotowaniach uczestniczy cała rodzina, ale do wykonania konkurencji typowany jest jeden z członków rodziny. Sukces zależy od współpracy wszystkich domowników.

Tydzień przed nagraniem, gospodarz programu składa wizytę wybranej rodzinie. Odwiedza ich w miejscu zamieszkania i oficjalnie powiadamia o zakwalifikowaniu się do udziału w teleturnieju. Prowadzący informuje również członków rodziny, że mogą otrzymać wymarzone nagrody, jeśli w ciągu tygodnia przygotują się do bezbłędnego wykonania pewnego zadania...

Zadania są różnorodne i dobierane indywidualnie dla każdej rodziny. Mogą być to konkurencje pamięciowe, zręcznościowe lub wytrzymałościowe. Do przykładowych zadań należą: nauczenie się alfabetu Morse'a, zapamiętanie rozkładu jazdy pociągów, itp.

Przed rozpoczęciem przygotowań, redakcja programu prezentuje jak prawidłowo powinno wyglądać wykonanie zadania. Na doskonalenie umiejętności rodziny mają cały tydzień. W tym czasie samodzielnie nagrywają na taśmę video postępy w treningu. Początkowo konkurencja może wydawać się bardzo trudna. Jednakże w myśl powiedzenia "ćwiczenie czyni mistrza" oraz dzięki wsparciu najbliższych osoba wykonująca zadanie jest coraz bliżej sukcesu. Gra toczy się o dużą stawkę - spełnienie "rodzinnych marzeń".

Po tygodniu przygotowań, w studiu następuje decydujący moment - nadchodzi "chwila prawdy". W obecności kamer, przyjaciół i pozostałych członków rodziny wytypowana osoba musi poprawnie wykonać zadanie. Tuż przed przystąpieniem do konkurencji prezentowane są nagrody, które już za chwilę mogą stać się własnością rodziny.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zygmunt Chajzer powraca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl