SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żywiec i Trójka zapraszają do zabawy 'Na śniegu'

Już 13 stycznia 2006 r. w sześciu największych górskich kurortach rozpocznie się zimowa zabawa.

Trwającej ponad dwa tygodnie akcji "Na śniegu” towarzyszyć będzie przeszło 70 koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Nie zabraknie gier, turniejów i konkursów. Partnerem akcji jest radiowa Trójka.
 
Akcja "Na śniegu” to szereg atrakcji, które będą miały miejsce w górskich miejscowościach
– w ciągu dnia na stokach narciarskich, a wieczorem w specjalnie przygotowanych namiotach – Bazach "Na śniegu”. Akcja będzie trwała jednocześnie w sześciu najbardziej popularnych górskich miejscowościach: w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Wiśle, Szczyrku, Zakopanem
i Szczawnicy.
 
Radio
Przez wszystkie dni trwania akcji relacje słuchaczom radiowej Trójki będzie przekazywał latający reporter - Paweł Homa, który odwiedzi kolejno każdą miejscowość akcji "Na śniegu". W każdy weekend z Baz "Na śniegu" nadawane będą na żywo audycje w radiowej Trójce: Radiowy Dom na Śniegu i Muzyczna Poczta UKF (14.01 Wisła); Lista Przebojów z Markiem Niedźwieckim i Radiowy Dom na Śniegu (20 i 21.01 Zakopane) oraz Czarny Piątek z Hirkiem Wroną i Radiowy Dom na Śniegu (27 i 28.01 Szklarska Poręba).
 
Sport
W ramach imprezy, na stokach narciarskich, turyści będą mogli brać udział w zawodach
i zjazdach prowadzonych przez "Action Team” - grupę profesjonalnych narciarzy, którzy będą zachęcać do wzięcia udziału w konkursach na śniegu oraz szkoleniach w jeździe na nartach i desce. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki jazdy na nartach carvingowych, snowboardzie, a także przekonają się, czym jest snow-kiting – jazda na desce z użyciem latawca.
 
Koncerty, filmy, konkursy
Przez cały dzień aż do północy wszyscy przebywający w zimowym kurorcie będą mogli skorzystać z bogatego programu imprez organizowanych w Bazach "Na śniegu”. Bazy te będą pełniły rolę centrów kulturalnych, w których podczas trwania akcji odbywać się będą koncerty takich gwiazd, jak Golden Life, Monika Brodka, Oxy.Gen, Reni Jusis, Hey, Raz Dwa Trzy, Lech Janerka, Voo Voo, Zakopower, Kowalski, Sistars. Dla miłośników dobrego humoru wystąpi m.in. Kabaret Łowcy B, Kabaret Ciach, Kabaret Dno i Formacja Chatelet.
W programie rozrywkowym nie zabraknie także pokazów filmów czy konkursów karaoke.
Wieczory w Bazach "Na śniegu” będą obfitowały w szereg gier i konkursów, takich jak piłkarzyki stołowe, rzutki (darts), rzut śnieżką do celu, strzały do bramki profesjonalnym kijem i krążkiem do hokeja, łowienie puszek Żywca za pomocą prawdziwej wędki, czy wyścigi zespołowe na dwóch nartach. Nagrodami będą pokrowce na narty i deskę snowboardową, a także plecaki i polary.
 
GOPR
Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników zabaw będzie czuwało Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, które jest partnerem strategicznym akcji "Na śniegu”. GOPR będzie przeprowadzał m.in. pokazy jazdy quadami i skuterami śnieżnymi. Zadba także
o bezpieczeństwo na ściankach wspinaczkowych.
 
Organizatorem imprezy jest agencja LIVE.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Żywiec i Trójka zapraszają do zabawy 'Na śniegu'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl