SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Żywiec z najdłuższą w historii loterią. Do wygrania bilety na Męskie Granie

Marka piwa Żywiec ruszyła z aktywacją pod hasłem „Wygrywaj Codziennie”. To najdłuższa w historii marki loteria. Potrwa kilka miesięcy.

Tegoroczna loteria potrwa ponad 140 dni – od 13 maja do 30 września. Aby wziąć w niej udział, należy kupić dowolne piwo marki Żywiec w opakowaniu promocyjnym lub ze specjalnymi kapslami i zawleczkami promocyjnymi oraz zarejestrować kod spod kapsla lub zawleczki na stronie www.zywiec.com.pl lub w komunikatorze Messenger na Facebooku Żywca. Kody można rejestrować codziennie.

Loteria marki Żywiec. Do wygrania bilety na Męskie Granie

W promocji biorą udział także bezalkoholowe warianty piwa Żywiec oraz Żywiec w puszce z edycji limitowanej. W loterii Wygrywaj Codziennie” do zdobycia są nie tylko nagrody pieniężne (codziennie do zdobycia jest także nagroda główna, czyli aż 10 tys. zł) i karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, ale także bilety na Męskie Granie. 

Fani projektu będą mogli wskazać dowolny koncert podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji lub otrzymają bilety na przyszły rok. 

– W tym roku, na 15-lecie trasy Męskie Granie przygotowaliśmy koncertową loterię – mówi Ewa Stefanowicz, managerka marki. – Z myślą o fanach najlepszej polskiej muzyki codziennie do zdobycia jest aż 10 biletów na koncerty oraz oczywiście – niezwykle atrakcyjne nagrody pieniężne. A to wszystko w loterii, która trwa ponad 140 dni! – dodaje Stefanowicz.

Loteria otrzyma wsparcie w sklepach – na materiałach POSM, a także w kanale digital. 

Dołącz do dyskusji: Żywiec z najdłuższą w historii loterią. Do wygrania bilety na Męskie Granie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dar
Niestety, ale strona loterii jest niedopracowana i niemożliwe jest zarejestrowanie kodu.
0 0
odpowiedź