SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żywiec Zdrój po raz 14. zachęca do picia wody w akcji „Mamo, tato, wolę wodę!”

Tegoroczna edycja akcji edukacyjnej marki Żywiec Zdrój jest już 14. odsłoną przygód Zdrojka i jego przyjaciół. W tym roku za kompleksowe przygotowanie i organizację programu odpowiada NAV agency. 

Article

Program Żywiec Zdrój „Mamo, tato, wolę wodę!” jest prowadzony przez Żywiec Zdrój od 2009 roku. Sympatyczny bohater marki – Zdrojek – przez kilkanaście lat wspierał blisko 27 000 placówek. W zeszłym roku w programie zarejestrowało się ich niemal 4 300 (czyli niemal 307 000 dzieci).

Jak zaangażować się w akcję „Mamo, tato, wolę wodę!” ? 

Celem akcji jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. W ramach programu tworzone są dla przedszkoli eksperckie materiały edukacyjno-poznawcze, w tym scenariusze zajęć, angażujące dzieci i wychowawców do wspólnej nauki poprzez zabawę.

Dzieci mają okazję odkryć, jak mogą przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Opiekunom szkolnym i przedszkolnym pomagają w tym scenariusze angażujących zajęć dostępne w ramach programu.

Materiały edukacyjne czekają również na rodziców. Mogą oni pobrać te dostępne na stronie programu i razem z dziećmi organizować zabawy w domowym środowisku. Dołączenie do programu „Mamo, tato, wolę wodę” jest bardzo proste: wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej wolewode.pl. Wszystkie materiały edukacyjne są udostępnione na stronie programu w formie elektronicznej. Na zakończenie tegorocznej edycji na zarejestrowane placówki czeka również konkurs z nagrodami.

Przy organizacji i realizacji 14. odsłony programu ponownie czuwa agencja kreatywna NAV agency. W tegorocznej edycji kontynuowana jest odświeżona formuła. 

Dołącz do dyskusji: Żywiec Zdrój po raz 14. zachęca do picia wody w akcji „Mamo, tato, wolę wodę!”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Realia
Zachęcamy do picia wody, która na tle innej wody jest wyraźnie gorsza xD
odpowiedź
User
X
Zachęcają ... i co z tego? Jak każda woda w plastikowych bezzwrotnych pet-ach. Hipokryzja i cyrk!
odpowiedź
User
Lekarz dyżurny
firma sprzedająca wodę w plastikowych butelkach zwraca uwagę na ochronę środowiska. Jak zwykle u zatroskanych o przyrodę hipokryzja level max.
odpowiedź