Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-05-15

A A A POLEĆ DRUKUJ

ANWIL zaprasza na PLASTPOL

Spółki Grupy ORLEN - ANWIL z czeskim Unipetrolem - przedstawią swoją ofertę na największych targach przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się pomiędzy 23 a 26 maja w Kielcach.

PLASTPOL jest jednym z najwaĹźniejszych wydarzeń  w kalendarzu wystawienniczym sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. W organizowanych juĹź od 21 lat Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy co roku bierze udział kilkuset wystawców z ponad 30 krajów, którzy prezentują tworzywa sztuczne, maszyny oraz urządzenia do ich przetwórstwa, formy, narzędzia, a takĹźe komponenty. PLASTPOL cieszy się takĹźe niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających, których liczba od lat sięga niemal 20 tysięcy.

W tym roku ANWIL będzie obecny w Kielcach razem z czeskim Unipetrolem, równieĹź należącym do Grupy ORLEN. Obydwie firmy zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska nr 58 w Hali E.

Spółki, podczas trwającego cztery dni wydarzenia, przedstawią kompleksową ofertę swoich produktów, obejmującą zarówno suspensyjny polichlorek winylu, tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione i lite oraz suche mieszanki), jak i ​surowce do produkcji włókien poliamidowych i tworzyw konstrukcyjnych (kaprolaktam).

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ