Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-07-12

A A A POLEĆ DRUKUJ

Eliza Gwiazda, stanowcza jak Doda, nie zamierza poddać się bankowi w sprawie kredytu we frankach

Eliza Gwiazda, o której w ostatnim czasie mówi się jako nowej miłości Jarosława Kreta, postanowiła złożyć pozew przeciw bankowi, który przed laty udzielił jej kredytu we frankach szwajcarskich, na podobieństwo swojej poprzedniczki, Dody, która – przypomnijmy, otrzymała wyrok po 8 latach batalii w sądzie.

Eliza Gwiazda jest przekonana, że ostatni wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w sprawie C-520/21, rozwiewa ostatnie wątpliwości i obawy przed walką frankowiczów z bankami. Prowadzenie swojej sprawy powierzyła adwokatowi Bartoszowi Czupajło z kancelarii adwokackiej Czupajło Ciskowski & Partnerzy.

- Cieszę się, że zaufałam profesjonalistom i swoją sprawę powierzyłam jednej z najlepszych kancelarii frankowej w Polsce. Po ostatnim wyroku TSUE eksperci przekonują nas, że nie mamy nic do stracenia. Mam nadzieje, że w obliczu sytuacji, w której tysiące Polaków boryka się z niekorzystnymi warunkami umów kredytowych, stanę się inspiracją dla wszystkich tych, którzy dążą do zwrotu ogromnych kosztów, poniesionych niezgodnie z prawem – opowiada Eliza Gwiazda.

Przypomnijmy, że zgodnie z ostatnim wyrokiem TSUE po unieważnieniu umowy banki nie mają prawa żądać od byłego kredytobiorcy wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z kapitału. W konsekwencji brak jest już przeszkód w dochodzeniu uznania umowy kredytu hipotecznego za nieważną z powodu zawartych w niej klauzul niedozwolonych.

Eliza Gwiazda to 42-letnia aktorka, prezenterka i Influencerka. Znana jest dobrze szczególnie widzom programu "Pytania na śniadanie", w którym często pojawia się w roli ekspertki. Była związana z Super Stacją jako prowadząca show-biznesowego programu „Na tapecie". Wystąpiła między innymi w takich filmach jak „Bad Boy", „Kobiety mafii 2", czy „Polityka" Patryka Vegi oraz serialach „Szpital dziecięcy", „Barwy szczęścia", Leśniczówka".  

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ