Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-02-01

A A A POLEĆ DRUKUJ

Ferie i zimowe weekendy na lodowisku przed Westfield Arkadia

Luty jest ostatnim miesiącem, gdy wszyscy chętni mogą poślizgać się na lodowisku przed centrum handlowym Westfield Arkadia. Centrum, we współpracy z Akademią Hokejową Legii Warszawa, przygotowało dodatkowe atrakcje zarówno w weekendy, jak i w czasie ferii zimowych. W programie m.in. animacje, zabawy i nauka doskonalenia jazdy na łyżwach.

Wspólne wyjście z rodziną lub przyjaciółmi na łyżwy może być świetną rozrywką i opcją na ciekawe spędzenie wolnego, zimowego czasu. W lutym Westfield Arkadia zaprasza na syntetyczne lodowisko, na którym będzie można m.in. poślizgać się, udoskonalić jazdę na łyżwach oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych aktywnościach. Doświadczeni animatorzy z Akademii Hokejowej Legii Warszawa udzielą przydatnych wskazówek dotyczących jazdy i przeprowadzą wiele gier oraz animacji. Będzie można wziąć udział m.in. w wyścigach, sztafecie, zadaniach sprawnościowych czy poznać kroki taneczne na łyżwach. W czasie trwania zajęć z animatorami wstęp na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew są bezpłatne.

W drugiej połowie stycznia wszyscy chętni mogli brać udział w animacjach, doskonaleniu jazdy i Hockey Ice Show. W lutym kontynuujemy zabawę, szczególnie z myślą o młodych ludziach, którzy podczas ferii mogą choć na chwilę oderwać się od szkolnych obowiązków. By umilić im ten czas animacje i zajęcia na lodzie odbędą się nie tylko w weekendy, ale także w dni robocze przez całe dwa tygodnie trwania ferii dla województwa mazowieckiego. Zapraszamy zatem na atrakcje od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-15.00 od 13 do 26 lutego i przez cały luty w soboty w godzinach 17.00-19.00 i w niedziele od 13.00 do 15.00mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

To nie koniec atrakcji – w piątki od godziny 18.00 oraz w soboty od godziny 19.00, muzyczne hity i dyskotekowe, kolorowe światła będą wprawiały wszystkich odwiedzających lodowisko w niepowtarzalny taneczny klimat.

Tych, którzy chcieliby połączyć przyjemne z pożytecznym, Westfield Arkadia zaprasza do wzięcia udziału w aukcji zorganizowanej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w serwisie Allegro Charytatywnie. Każdy chętny może wylicytować 3-godzinny dostęp do lodowiska na wyłączność, a cała wylicytowana kwota wesprze tegoroczny cel Fundacji.

Lodowisko przed Westfield Arkadia ma powierzchnię 400 mkw. i jest zbudowane z paneli syntetycznych. Do przygotowania jego tafli niepotrzebne są ani prąd, ani woda, dzięki czemu można z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od temperatury. Po lodowisku można jeździć zarówno w łyżwach figurowych, jak i hokejowych, a osoby nieposiadające swojego sprzętu mogą skorzystać z dostępnej na miejscu wypożyczalni. Lodowisko przed Westfield Arkadia jest otwarte w godzinach 10.00-22.00 do końca lutego 2023 roku.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ