Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-08-06

A A A POLEĆ DRUKUJ

JEGER Gold Bond - profesjonalna masa szpachlowa

Zanim przystąpimy do malowania ścian w swoim domu lub mieszkaniu musimy zadbać o to, aby ich powierzchnia było gładka i równa. Pomocna w tym przypadku będzie gotowa do użycia masa szpachlowa JEGER Gold Bond, która przeznaczona jest, zarówno do ręcznego, jak i maszynowego wygładzania i wyrównywania powierzchni ścian oraz sufitów. Dodatkowo produkt ten może służyć także do tworzenia dekoracyjnych powłok wewnątrz budynków.

JEGER Gold Bond to biała, matowa masa szpachlowa przeznaczona do wyrównywania i wygładzania ścian oraz sufitów przed malowaniem. Jest to produkt od razu gotowy do użycia, który po wyschnięciu dobrze poddaje się procesowi obróbki, a także bardzo łatwo się szlifuje.

JEGER Gold Bond – idealna gładkość

Masa szpachlowa marki JEGER przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Można ją nakładać na różnego rodzaju podłoża, m.in. betonowe, gipsowe, gipsowo – kartonowe, jak również wapienne. Przed rozpoczęciem nakładania produktu upewnijmy się, że powierzchnia jest sucha, dobrze związana, odtłuszczona i pozbawiona kurzu. W przypadku mocno chłonnego podłoża zaleca się najpierw jego zagruntowanie.

Zanim rozpoczniemy pracę pamiętajmy o dokładnym wymieszaniu zawartości pojemnika. W przypadku ręcznego nakładania, JEGER Gold Bond nie wymaga dodatkowego przygotowania, bowiem jest to produkt od razu gotowy do użycia. Jeżeli jednak aplikacja będzie przebiegać maszynowo, masę należy rozcieńczyć dodatkiem wody (do 5%). Podczas pracy warto także zwrócić uwagę na temperaturę panującą w pomieszczeniu. Aplikacja powinna być prowadzona w temperaturze nie mniejszej niż +10oC i nie większej niż +30oC. Jednorazowo należy nakładać warstwę grubości od 1 do 3 mm. Przed nałożeniem kolejnej powłoki należy się upewnić, czy poprzednia jest już zupełnie sucha. Po utwardzeniu i wyschnięciu powierzchni można wygładzić ją przy pomocy papieru ściernego lub siatki. Masa może być nakładana na gładko lub stosowana do uzyskania faktury dekoracyjnej, której struktura będzie zależna od użytych narzędzi oraz inwencji wykonawcy.

Dzięki gotowej do użycia, profesjonalnej masie szpachlowej JEGER Gold Bond, jesteśmy w stanie samodzielnie doprowadzić stan ścian oraz sufitów do idealnej gładkości. Na tak przygotowanym podłożu, zarówno zwykła farba, jak i efekt dekoracyjny będą prezentować się niezwykle efektywnie, wywierając ogromne wrażenie.

www.jeger.pl

JEGER – farby i efekty dekoracyjne do ścian, jest nową marką, która należy do firmy Global Point. Oferta marki JEGER kierowana jest do ekip wykonawczych, architektów wnętrz oraz Klientów indywidualnych. W trosce o satysfakcję Klientów, marka JEGER oferuje profesjonalne konsultacje z projektantami, którzy pomogą stworzyć wizję oryginalnego wnętrza. Oprócz koncepcji, umożliwia także fachowe wykonanie usługi. Produkty marki JEGER dostępne są w sklepach Leroy Merlin.
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ