Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-08-31

A A A POLEĆ DRUKUJ

Limitowany hot dog, lody i pożywne przekąski od Żabki na dobry początek roku szkolnego

 

Z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego, Żabka wprowadza do swojej oferty fioletowego hot doga z orientalnym sosem curry. To kolejna limitowana wersja kultowej przekąski. W pierwszy dzień szkoły, czyli 4 września br., klienci będą mogli także skorzystać z Happy Hours na małe hot dogi oraz wyjątkowej promocji na lody. W pierwszych dniach września, w sklepach Żabka nie zabraknie także atrakcyjnych promocji na produkty, które idealnie sprawdzą się jako smaczna i pożywna przekąska w trakcie przerwy między lekcjami.

 

School Dog z orientalnym sosem curry będzie dostępny w ofercie Żabki od 30 sierpnia do 12 września br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 5,50 zł przy zakupie z aplikacją Żappka.

 

Hot dogi w ofercie Happy Hours

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, czyli w poniedziałek 4 września br., Żabka zaprasza do swoich sklepów na hot dogi nie tylko uczniów, organizując Happy Hours w godz. 9:00-13:00. Korzystając z promocji, dowolnego małego hot doga z oferty sieci, w tym Prymusa z sosem orient curry, będzie można kupić w cenie 3,99 zł. Promocja nie obejmuje Hot Dogów MAX oraz Hot Doga amerykańskiego.

 

Drugie lody za 1 zł

Powrót do szkoły umili specjalna promocja na lody Kaktus. Tylko w poniedziałek, 4 września br. kupując dwa dowolne lody marki – do wyboru lody na patyku, w rożku i lodowa kanapka – drugi tańszy z nich otrzymamy za 1 zł.

 

Gotowe przekąski do szkoły

Żabka zadbała także o to, aby w jej asortymencie znalazły się produkty, które sprawdzą się jako pożywna i smaczna przekąska w przerwach między lekcjami.

 

W atrakcyjnej cenie 2,80 zł/szt., przy zakupie dwóch sztuk, dostępne będą wybrane przekąski marki własnej Haps!, m.in. suszone chipsy z jabłka, kulki owsiane z czekoladą, żelki wiśniowo-bananowe, migdały, pistacje prażone solone czy truskawka suszona słodzona. Produkty Haps! to porcje idealne na raz w opakowaniach z funkcją łatwego otwarcia (laser scoring).

 

Szczegółową ofertę Żabki można znaleźć na stronie: https://www.zabka.pl/gazetka-promocyjna

Słowa kluczowe:Żabka

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ