Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-12-07

A A A POLEĆ DRUKUJ

Mikołajowa Kraina w Centrum Handlowym NoVa Park

Mikołajki to jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt przez dzieci, dlatego już w sobotę 8 grudnia 2012 roku w godzinach od 11:00 do 17:00 gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park zamieni się w Mikołajową Krainę pełną niesamowitych świątecznych atrakcji dla najmłodszych. W programie przewidziano m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami – elfami oraz Fikomikołajkowymi tancerzami.

Najważniejszym punktem sobotniego wydarzenia w NoVa Park będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który odpowie na wszystkie pytania nurtujące najmłodszych klientów gorzowskiego centrum. Dodatkowo, na specjalnie przygotowanych stołach będzie można tworzyć świąteczne ozdoby np. łańcuchy choinkowe czy bombki, a pomocnicy św. Mikołaja pomogą napisać dzieciom list z prośbą o wymarzony prezent. W programie przewidziano także liczne konkursy np. kolęd oraz na rozpoznanie świątecznych tradycji i zwyczajów czy malowanie scen ze świątecznych bajek.

„Mikołajowa Kraina, która zagości w NoVa Park już 8 grudnia to znakomita okazja do wspólnej zabawy. Liczne konkursy i atrakcje przygotowane dla naszych gości pozwolą nie tylko zgłębić zwyczaj obdarowywania się prezentami, ale także wprowadzą klientów naszego centrum w gwiazdkowy nastrój. Zapraszamy wszystkich na mikołajkowe spotkanie, które z pewnością umili Państwu czas podczas świątecznych zakupów” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Szczegółowe informacje dotyczące sobotniego eventu dostępne na stronie internetowej Centrum Handlowego NoVa Park – www.nova-park.pl.

Poniżej prezentujemy wybrane atrakcje niedzielnego spotkania z Mikołajkową Krainą w NoVa Park:

kącik wyrabiania ozdób świątecznych, wspólne zdjęcie ze Św. Mikołajem, wspólne rysowanie choinki, robienie najdłuższego łańcucha choinkowego, pisanie listu do Św. Mikołaja, świąteczne kalambury, malowanie scen ze świątecznych bajek, konkurs kolęd, taniec z Roztańczonym Elfem, czyli specjalne układy taneczne zaaranżowane w takt świątecznych melodii „Jaka to …tradycja?”, czyli konkurs na rozpoznanie świątecznych tradycji i zwyczajów – zabawa dla całej rodziny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ