Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-01-30

A A A POLEĆ DRUKUJ

OLYMP łączy siły z Ekspertfitness.com!

 

Notowany na NewConnect dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży fitness, specjalizujący się w produkcji sprzętu treningowego OLYMP rozpoczyna współpracę
z Ekspertfitness.com Ze względu na komplementarność oferowanych produktów i usług, marki zobowiązują się do wzajemnej promocji i sprzedaży sprzętu (w szczególności marek Tiguar oraz OLYMP) oraz między innymi do prowadzenia wspólnych działań marketingowych.

Ekspertfitness.com, podobnie jak OLYMP specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu klubów fitness. Ponadto firma prowadzi szkolenia i certyfikacje instruktorów fitness i trenerów personalnych, a także organizuje eventy sportowe. Ekspertfitness.com jest dystrybutorem sprzętu takich marek jak: Tiguar, Bosu i Reebok – również na rynki zagraniczne. Dzięki współpracy marki te staną się również częścią oferty OLYMP, natomiast Ekspert Fitness będzie miał możliwość dystrybucji sprzętu z portfolio OLYMP.

- Umowa o współpracy z Ekspertfitness.com otwiera bardzo duże możliwości, zarówno przed OLYMP jak i przed naszym nowym kontrahentem. Bardzo cieszymy się z tej współpracy – zamiast ze sobą konkurować, postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie wzrastać wraz z całym rynkiem fitness – komentuje Sylwia Czepiżak, Prezes Zarządu OLYMP S.A.

Marka OLYMP jest obecna na rynku od 50 lat. Spółka koncentruje się na produkcji oraz dystrybucji sprzętu fitness i kładzie duży nacisk na tworzenie produktów odpowiadających precyzyjnie określonym grupom klientów. W ofercie posiada dwie linie produktów własnych: OLYMP Classic i OLYMP New Generation, oraz dystrybuowany sprzęt treningowy od najlepszych światowych marek. W ostatnim czasie dynamicznie się rozwijała, poszerzając partnerstwa biznesowe. 

W ramach współpracy, firmy połączą ofertę produktową. Będzie to poparte działaniami marketingowymi na szeroką skalę: wspólne materiały promocyjne, uczestnictwo w targach
kongresach branżowych czy organizowanie szkoleń produktowych oraz warsztatów i szkoleń dla instruktorów, trenerów oraz klientów.

Według raportu przygotowanego przez Aliied Market Research z 2019 r., wartość rynku fitness  w 2027 r. wyniesie 15,2 mld USD, co oznacza wzrost o 28 proc. w porównaniu z 2020 rokiem, kiedy wartość ta wyniosła 11,9 mld USD.  

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ