Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-02-28

A A A POLEĆ DRUKUJ

Polska marka Devo na największych targach sanitarnych ISH

W marcu odbędą się najważniejsze międzynarodowe targi sanitarne ISH we Frankfurcie nad Menem. To wydarzenie szczególnej biznesowej rangi w branży łazienkowej przyciąga najlepsze firmy z całego świata. W tym roku nie zabraknie tu również polskiego akcentu - marka Devo zaprezentuje swoje kolekcje mebli.

W dniach od 13 do 17 marca około 2400 wystawców z ponad 50 krajów zaprezentuje podczas ISH Frankfurt Messe swoje produkty i usługi z zakresu łazienek, budownictwa, energetyki, technologii klimatyzacyjnej i energii odnawialnej. Począwszy od armatury przez meble łazienkowe, kotły, palniki i grzejniki, urządzenia do klimatyzacji, firmy będą prezentowały swoje najnowsze rozwiązania i technologie. Marka Devo przygotowała na tę okazję aż 9 kolekcji mebli łazienkowych, które zaprezentowane będą na specjalnie zaprojektowanym stoisku w hali 3.0 E44.

Polskie wzornictwo

Tuż przy wejściu gości witać będą dwie kolekcje zaprojektowane przez Krzysztofa Chróścielewskiego. Po prawej stronie Cristal 2.0 w swym pudroworóżowym, wiosennym wydaniu, po lewej natomiast, loftowa kolekcja LOTOS, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom stylu industrialnego. W tle, za kontuarem, wielokrotnie nagradzana kolekcja OVAL zaprojektowana przez Grynasz Studio. Zdobyła ona wyróżnienie w konkursie Wybór Roku 2019, nagrodę główną Must Have Łódź Festival 2019 oraz najważniejszą nagrodę główną wśród nagród przyznawanych za produkty, „Oscar” dla produktu – nagroda Dobry Wzór 2019 przyznawana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Wielbiciele giętej linii docenią z pewnością kolekcję VENA ARTE 2.0, a stylu art deco, ryflowaną i elegancką kolekcję GLORIA 2.0, projektu również Grynasz Studio. W iluzorycznych, targowych pokojach łazienkowych zaprezentowane zostaną jeszcze dwie kolekcje tych projektantów: SONET - nagrodzony must have w zeszłorocznej edycji ŁDF, a także modułowy system MOOD – zdobywca must have 2021 oraz nagrody głównej Dobry Wzór 2020. Inną wersją modułowej kolekcji, która zostanie pokazana na tegorocznych targach ISH będzie MODUS - modułowa seria wykończona naturalnym drewnem dębowym, projektu wspomnianego już Krzysztofa Chróścielewskiego. Tuż obok kolekcja FIFA projektu Studio Devo. Ta z kolei, z pozoru klasyczna linia, zachwyca niebanalnym, asymetrycznym wyglądem. Poprzez połączenie bieli i kolorów naturalnego drewna, wkomponuje się w nowoczesne aranżacje, a dzięki opatentowanemu rozwiązaniu uchwytu zintegrowanego we frontach szafek zyskuje niezwykłą elegancję.

Współpraca marki Devo z uznanymi projektantami zaowocowała kolekcjami nagradzanymi w wielu konkursach w Polsce, czas zatem na prezentację na światowych rynkach. Oryginalny design, naturalne, wysokiej jakości materiały pozwalają z dumą prezentować wszystkie kolekcje. Zapraszamy na ISH Frankfurt Messe Hall 3.0 Stand E44 na stoisko Devo.

Dodatkowe informacje www.devo.pl

O Devo

Firma Devo, założona przez Jerzego Karwackiego, to wiodący polski producent mebli łazienkowych działający od 1990 roku. Systematycznie rozwijając i podnosząc poziom swoich produktów Devo dołączyło do grona światowych marek proponując nowe kierunki rozwoju wzornictwa mebli łazienkowych. Przekraczając kolejne granice w dążeniu do stworzenia oferty z nowoczesnymi i niebanalnymi kolekcjami, Devo przyjęło za cel spełnienie potrzeb i oczekiwań klientów o najbardziej wyszukanych gustach.

Słowa kluczowe:Devo, targi

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ