Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-01-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Spędź ferie zimowe z NoVa Park!

Nie macie pomysłu na ferie zimowe? Centrum Handlowe NoVa Park organizuje dla wszystkich zimowe wakacje. W dniach od 14 do 27 stycznia na terenie gorzowskiego centrum funkcjonować będzie lodowisko oraz 6 stref rozrywkowych: mody, muzyki, tańca i fitness, gier, kina oraz sztuk pięknych, z których codziennie najmłodsi klienci NoVa Park mogą bezpłatnie korzystać.

Zostajesz w domu podczas ferii? Głowa do góry! W tym roku nie będziesz się nudzić, ponieważ o atrakcje dla Ciebie zadbało Centrum Handlowe NoVa Park. Każdy może odwiedzić aż sześć stref rozrywki rozmieszczonych na terenie całego centrum, w których każdego dnia zawsze coś będzie się dziać!

STREFA MUZYKA – unikatowe warsztaty DJ-skie z miksowania muzyki (miksowanie na komputerze i konsolecie) oraz „Human beatboxing”, czyli zajęcia z beatboxingu, prowadzone przez wicemistrza Polski Rafała "Hardmaniac" Szymczaka. Podczas finału akcji mini koncert setów djskich i beatboxingu w wykonaniu uczestników warsztatów. Strefa Muzyki czynna codziennie od godziny 14:00 do 16:00. STREFA GIER – turnieje na konsolach do gier, zabawa w Twister, Taboo, Monopoly i inne gry planszowe, a dla miłośników Scrabble – Wielki Gorzowski Turniej Scrabble. Strefa Gier czynna codziennie w godzinach 11:00-14;00 oraz 16:00-20:00. STREFA TAŃCA I FITNESS – nauka kroków tańca nowoczesnego, jazz i hip–hopu, wspólny taniec i mnóstwo pozytywnej energii, także w rytmach ZUMBY. Strefa Tańca i Fitness czynna codziennie od 12:00 do 18:00. STREFA MODY – kurs modelingu (postawy, chodzenia po wybiegu) który jest biletem wstępu na casting na modelkę do znanej agencji GAGAMODELS. Profesjonalny fotograf zrealizuje mini sesję zdjęciową – każda uczestniczka i uczestnik otrzyma portfolio (2 zdjęcia twarzy i całej sylwetki). Strefa Mody dostępna codziennie w godzinach 14:00-16:00. STREFA KINA – warsztaty aktorskie, warsztaty telewizyjne i radiowe, pokazy filmów oraz produkcji efektów specjalnych w kinie, a podczas finału akcji casting do profesjonalnej agencji aktorów i statystów. Strefa Kina czynna codziennie od 11:00 do 18:00. STREFA SZTUK PIĘKNYCH – warsztaty z grafiki komputerowej, obróbki zdjęć grafiki ręcznej, kurs malowania pod okiem plastyka oraz zajęcia z obróbki zdjęć. Strefa Sztuk Pięknych dostępna codziennie w godzinach od 14:00 do 17:00

„Ferie w mieście nie muszą być nudne. Jeśli nie macie pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu to zapraszamy serdecznie do Centrum Handlowego NoVa Park w dniach 14 – 27 stycznia. Specjalnie dla młodzieży szkolnej przygotowaliśmy szereg atrakcji, które umilą im okres ferii zimowych. Cieszymy się, że możemy sprawić radość najmłodszym organizując dla nich ciekawą alternatywę na spędzenie czasu wolnego” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

W drugim tygodniu zimowych ferii na najwyższym poziomie parkingu Centrum Handlowego NoVa Park czynne będzie lodowisko dla początkujących, których zapraszamy na bezpłatne kursy jazdy na łyżwach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Centrum Handlowego NoVa Park – www.nova-park.pl.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ