Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-06-30

A A A POLEĆ DRUKUJ

Taras widokowy w VIVO! Lublin ponownie otwarty dla klientów

 

W VIVO! Lublin ponownie czynny jest taras widokowy znajdujący się na dachu centrum handlowego. Do dyspozycji klientów oddano tu strefę wypoczynkową, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzną siłownię, a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie. Wewnątrz obiektu natomiast skorzystać można ze stref relaksu na pasażach. Wszystkie otwarcia odbyły się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa.

Zgodnie z kolejnymi wytycznymi dla centrów handlowych, przygotowanymi przez Ministerstwo Rozwoju, ponownie otwarte zostały strefy wypoczynku. Od 10 czerwca w VIVO! Lublin czynny jest taras widokowy, na którym dostępnych jest wiele atrakcji m.in. strefa wypoczynkowa czy plac zabaw dla najmłodszych. Skorzystać tu można również z zewnętrznej siłowni i ścieżek z roślinnością. Taras widokowy czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Do dyspozycji klientów oddane zostały również strefy wypoczynku na pasażach wewnątrz obiektu. W VIVO! Lublin ponownie odwiedzić można również Centrum Rozrywki dla Dzieci Leopark oraz klub Master Bowling&Bilard.   

- Bardzo się cieszymy, że możemy oddać do użytku klientów kolejne strefy w naszym centrum handlowym, w tym cieszący się wielkim zainteresowaniem lublinian taras widokowy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających VIVO! przypominamy o zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego bądź zakrywaniu nosa i ust. Ponadto na wysokości placu zabaw ustawiliśmy płyny do dezynfekcji – bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk przez dorosłych, a dzieci o umycie rąk przed zabawą na placu zabaw. Wspólnie dbajmy o zdrowie swoje i najbliższych – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ