Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-09-21

A A A POLEĆ DRUKUJ

Whirlpool Corporation uznana za jedną z najlepszych firm na świecie w 2023 roku

 

BENTON HARBOR, Michigan, 12 września 2023 r. — Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) ogłosiła, że została uznana przez magazyn TIME za jedną z najlepszych firm na świecie w 2023 roku. Aby stworzyć listę, firma TIME nawiązała współpracę ze Statista, wiodącym dostawcą danych rynkowych i konsumenckich, w celu przeprowadzenia kompleksowego badania badawczego identyfikującego najskuteczniejsze firmy na całym świecie. Umieszczenie firmy Whirlpool Corporation na liście odzwierciedla jej zaangażowanie w dostarczanie produktów i rozwiązań, które poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie, jednocześnie przyczyniając się do budowania bardziej zrównoważonej i odpowiedzialnej przyszłości.

 

W Whirlpool Corporation nieustannie dążymy do poprawy życia w domu na całym świecie. Ta wizja napędza nas każdego dnia – powiedział Marc Bitzer, prezes i dyrektor generalny Whirlpool Corporation. - Jesteśmy zaszczyceni, że magazyn TIME umieścił nas wśród najlepszych firm na świecie. To bezpośredni wynik zaangażowania 61 000 naszych pracowników na całym świecie w działania na rzecz uczciwości, innowacji i zrównoważonego rozwoju.

 

Whirlpool Corporation może się poszczycić bogatą spuścizną ponad stuletnich innowacji w branży sprzętu AGD. Zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój jest zakorzenione w praktykach biznesowych, od opracowywania energooszczędnych urządzeń po zmniejszanie śladu węglowego w globalnych operacjach. Firma niezmiennie przoduje w tworzeniu produktów, które nie tylko ułatwiają życie konsumentom, ale także wspierają postawy odpowiedzialne ekologicznie.

 

Whirlpool Corporation jest często uznawana za wzorową organizację. Tylko w tym roku firma Whirlpool Corporation została uznana przez Newsweek za jedną z najbardziej godnych zaufania firm na świecie , jedną z najbardziej sprawiedliwych firm w Ameryce w roku 2023 i jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie według magazynu Fortune już 13 rok z rzędu.

 

Najlepsze firmy świata zostały wyłonione w badaniu przeprowadzonym na próbie ponad 150 000 uczestników z 58 krajów. Badane firmy musiały wygenerować przychody w wysokości 100 mln dolarów w 2022 r. i wykazać dodatni wzrost przychodów w latach 2020–2022. Statista skorzystała ze swojej bazy danych ESG i uwzględniła kluczowe wskaźniki, takie jak intensywność emisji dwutlenku węgla i ocena CDP firmy .

 

Kliknij tutaj , aby zobaczyć pełną listę najlepszych firm świata.

Słowa kluczowe:whirlpool, agd, biznes

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ