Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-05-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wielka zbiórka elektrośmieci i makulatury oraz konkurs ekologiczny dla szkół

Jeśli podczas wiosennych porządków zgromadziłeś stos gazet, papierowych opakowań czy elektrośmieci w sobotę 20 maja możesz je przynieść do punktu zbiórki przy Centrum Handlowym Auchan Hetmańska. Każdy, kto przyniesie ponad 5 kilogramów makulatury lub 10 kilogramów elektrośmieci, otrzyma w prezencie sadzonkę rośliny. Zbiórce towarzyszyć będzie konkurs dla szkół.

Papier jest cennym surowcem, a jego prawidłowy recykling sprawia, że oszczędzamy wodę, redukujemy emisję gazów cieplarnianych, a także minimalizujemy ilość energii niezbędnej do wytworzenia papieru z naturalnych materiałów. Z papieru z recyklingu można wykonać kilkaset produktów, między innymi banknoty, bandaże, fartuchy szpitalne, abażury, filtry do kawy czy opakowania do jajek. Z kolei recykling elektrośmieci pozwala ochronić nasze środowisko przed niebezpiecznymi odpadami i odzyskać cenne surowce. Dlatego warto segregować domowe odpady i w ten sposób zatroszczyć się o planetę oraz nasze zdrowie.

Wielka zbiórka makulatury i elektrośmieci

W sobotę 20 maja na parkingu Centrum Handlowego Auchan Hetmańska pojawi się specjalny punkt, do którego od godziny 10.00 do godziny 16.00 będzie można oddawać makulaturę i elektrośmieci. Przyniesione odpady będą ważone, a ich ilości zapisywane. Każdy kto przyniesie minimum 5 kg makulatury otrzyma sadzonkę rośliny. Prezent będzie można otrzymać również za  10 kilogramów elektroodpadów. Jedna osoba będzie mogła odebrać maksymalnie 10 sadzonek. Regulamin akcji można znaleźć na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Hetmańska. Roślinki będzie można odbierać przy specjalnym stanowisku w pasażu centrum handlowego. 

Ekologiczny konkurs dla szkół – zbieraj makulaturę i odbieraj nagrody!

Podczas akcji ekologicznej w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska odbędzie się również konkurs dla uczniów szkół podstawowych na największą ilość zebranej makulatury. Uczniowie mogą zbierać i oddawać makulaturę do punktu zbiórki indywidualnie. Obsługa zapisze wagę surowca, nazwisko ucznia oraz klasę i szkołę, z której pochodzi. Następnie wyniki będą zliczane. 

Konkurs wygra klasa, której uczniowie przyniosą największą ilość makulatury do punktu zbiórki. Każdy uczeń z tej klasy otrzyma w nagrodę kartę podarunkową o wartości 200 zł na zakupy w salonie RTV Euro AGD znajdującym się w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do środy 24 maja na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Hetmańska.

Wielka zbiórka makulatury i elektrośmieci odbędzie się 20 maja w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Punkt odbioru odpadów zlokalizowany na parkingu będzie czynny od godziny 10.00 do godziny 16.00. 

Słowa kluczowe:nagrody, odpady, zbiórka

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ