Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-02-08

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wiosna w sercu z NoVa Park

Chcecie zakochać się, poznać swoją bratnią duszę lub spędzić z kimś wyjątkowym nadchodzącą wiosnę? Teraz macie ku temu doskonałą okazję. Już od 4 do 14 lutego gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park organizuje akcję „Wiosna w sercu”. Przyjdź do nas i odnajdź swoją drugą połówkę, która sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Rozkwitaj na wiosnę tylko w NoVa Park!

Od poniedziałku 4 lutego aż do dnia Św. Walentego (14 lutego) w godzinach od 16.00 do 19.00 gorzowskie centrum zaprasza na „Randkę w ciemno”, podczas której każdy singiel będzie mieć szansę na znalezienie wielkiej miłości. Zakochaj się w  NoVa Park, a swojego wybrańca zabierz na romantyczną kolację ufundowaną przez NoVa Park!

Atrakcją najnowszej akcji gorzowskiego centrum jest również „Czar par”, skierowany do zakochanych par, które już od dawna czują „wiosnę w sercu”. Specjalnie dla nich przygotowano liczne konkursy i zadania zręcznościowe, a najlepsi otrzymają karty podarunkowe na zakupy w NoVa Park.

„Walentynki to czas, który każdy chce spędzić z ukochaną osobą. W związku z tym Centrum Handlowe NoVa Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gorzowskich singli organizując dla nich wyjątkową randkę. Przyjdź do NoVa Park i znajdź swoją bratnią duszę, która sprawi, że już nigdy nie będziesz sam. Do udziału w zabawie zapraszamy również zakochane pary, którzy chcą sprawdzić się w licznych konkursach i sprostać zwariowanym zadaniom” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Szczegółowe informacje odnośnie akcji „Wiosna w sercu” znaleźć można na stronie internetowej Centrum Handlowego NoVa Park – www.nova-park.pl.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ