Nowy program Grzegorza Sroczyńskiego w Gazeta.pl

We wtorek, 26 listopada br. na Gazeta.pl zadebiutuje wideopodcast „To nie takie proste” prowadzony przez Grzegorza Sroczyńskiego. Jego gośćmi będą publicyści, aktywiści, pisarze, politycy czy historycy. Format będzie można oglądać na stronie głównej Gazeta.pl oraz na profilu Gazeta.pl na YouTube i słuchać na platformach podcastowych.

Dominik Senkowski
Dominik Senkowski
Udostępnij artykuł:
Nowy program Grzegorza Sroczyńskiego w Gazeta.pl
fot. mat. prasowy

- Grzegorz Sroczyński słynie z niezwykle szczerych, często kontrowersyjnych rozmów, obok których nie można przejść obojętnie. W programie „To nie takie proste” wraz ze swoimi rozmówcami będzie prezentował odmienne punkty widzenia w niezwykle angażujący sposób. Dzięki zapraszaniu ekspertów i ekspertek z różnych dziedzin nowy program Gazeta.pl przybliży kontekst wielu ważnych wydarzeń z różnych perspektyw - czytamy w komunikacie Gazeta.pl.

– „Wywiady Sroczyńskiego” w Gazeta.pl od lat wywołują emocje – przekazał mediom Dariusz Facoń, redaktor naczelny Wiadomości w Gazeta.pl. – Z rozmówcami Grzegorza Sroczyńskiego można się zgadzać, można bardzo się nie zgadzać, ale na pewno nie da się przejść obok tego, co mówią obojętnie. Nie warto też robić wywiadów, jeżeli zna się odpowiedź, albo od początku zakłada, że twój rozmówca nie ma racji. A tak, niestety, coraz częściej wyglądają rozmowy w polskich mediach. Jestem wyjątkowo spokojny, że takich rzeczy nie będzie w programie „To nie takie proste”. 

Nowy progam Grzegorza Sroczyńskiego

– Wiemy z naszej ankiety „Co cię wkurza w portalach", że czytelnicy i czytelniczki zarzucają mediom koncentrowanie się na newsach bez większego znaczenia. Tymczasem dziś jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy poznać kontekst wydarzeń. Program Grzegorza Sroczyńskiego odpowiada na tę potrzebę – dodał Rafał Madajczak, redaktor naczelny Gazeta.pl. 

Sroczyński przeszedł do portalu Gazeta.pl w 2017 roku z "Gazety Wyborczej", z którą współpracował przez 18 lat.

Program „To nie takie proste” to kolejny format Gazeta.pl, który będzie prezentował otaczający nas świat. Od kilku miesięcy emitowany jest także wideopodcast “Co to będzie”, który prowadzony jest przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Takiego badania jeszcze nie było. Ujawniono, ile zarabiają dziennikarze lokalni

Takiego badania jeszcze nie było. Ujawniono, ile zarabiają dziennikarze lokalni

Była Miss Polski z programem w Gońcu

Była Miss Polski z programem w Gońcu

Miliony od państwowych gigantów dla publicystki wPolsce24. "To bezpodstawne oszczerstwa"

Miliony od państwowych gigantów dla publicystki wPolsce24. "To bezpodstawne oszczerstwa"

Przeprosiny nie wystarczyły. Donald Trump chce 10 mld dolarów od BBC

Reklama, która nie wygląda jak reklama: lekcja skuteczności z nominacji TikTok Ad Awards
Materiał reklamowy

Reklama, która nie wygląda jak reklama: lekcja skuteczności z nominacji TikTok Ad Awards

Port Polska czy Port Wpadka? Coś poszło nie tak z rebrandingiem CPK

Port Polska czy Port Wpadka? Coś poszło nie tak z rebrandingiem CPK