Jakość Centrum MOLO ponownie nagrodzona

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO zostało podwójnym laureatem złotego Godła Najwyższa Jakość Quality International 2012 przyznawanego przez redakcję Forum Biznesu. Gala wręczenia medali Najwyższej Jakości odbyła się 28 września br. w Poznaniu.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W tym roku odbyła się VI edycja Programu Najwyższa Jakość Quality International - projektu, którego celem jest m.in. promowanie skutecznych metod zarządzania jakością oraz ukazywanie potencjału firm i instytucji wyróżniających się pod względem stosowanych norm. Zdobycie nagrody w Programie stanowi potwierdzenie zachowywania najwyższych standardów oferowanych wyrobów i usług.

Nagrody przyznawane były w 3 kategoriach: QI product za produkt najwyższej jakości, QI services za usługi najwyższej jakości oraz QI order za zarządzanie najwyższej jakości. Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne MOLO zdobyło wyróżnienia w kategorii QI services za: Kompleksową organizację spotkań konferencyjno-integracyjnych oraz Eventowe gotowanie – mówi Magdalena Pigłowska, Dyrektor Centrum MOLO, która odebrała nagrodę w trakcie uroczystej gali w Poznaniu.

Obiekty Grupy MOLO były wielokrotnie nagradzane oraz rekomendowane jako wyróżniające się w branży pod względem jakości usług oraz proponowanej oferty. Wśród zdobytych przez spółkę wyróżnień znajdują się m.in.: I miejsce w konkursie wSPAniałe SPA dla MED SPA Magellan, TOP TEN w kategorii Incentive listy Meeting Management oraz przynależność do grona Gazeli Biznesu.

***

Informacje o Grupie Molo:

Grupa  Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness .

W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:

- Hotel MAGELLAN*** -  Bronisławów -  centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim

- Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim

- Hostel MOLO - Łódź

- MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim

Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.

Więcej informacji na http://www.grupamolo.pl/

Kontakt:

Don’t Worry Creative Event & PR Agency

Malwina Sobótka

PR Specialist

Tel.:   + 48 (22) 401 15 95

Mob.  + 48 728 500 728

m.sobotka@dontworry.com.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kanały tematyczne lawinowo tracą przychody. Alarmujące dane z europejskiego rynku

Kanały tematyczne lawinowo tracą przychody. Alarmujące dane z europejskiego rynku

Dino będzie rekrutować do stacji paliw. "Budujemy nowoczesną sieć w całej Polsce"

Dino będzie rekrutować do stacji paliw. "Budujemy nowoczesną sieć w całej Polsce"

Znany nadawca redukuje 600 miejsc pracy

Znany nadawca redukuje 600 miejsc pracy

Kanał Canal+ Action poszerza zasięg

Kanał Canal+ Action poszerza zasięg

Big techy tworzą własne media. Chcą kontrolować narrację

Big techy tworzą własne media. Chcą kontrolować narrację

Kolejny dyrektor w telewizji wPolsce24. Z przeszłością w TVP

Kolejny dyrektor w telewizji wPolsce24. Z przeszłością w TVP