SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fiskus chce od TVN 110 mln zł. „Nie zgadzamy się. Zapłacimy, ale się odwołamy”

Izba Administracji Skarbowej żąda od TVN ponad 110 mln zł zaległego podatku. Zdaniem fiskusa firma nie zapłaciła należnego podatku z tytułu połączenia platformy „n” z Cyfrą +. Spółka zapowiada: zapłacimy, ale odwołamy się od tej decyzji.

Dołącz do dyskusji: Fiskus chce od TVN 110 mln zł. „Nie zgadzamy się. Zapłacimy, ale się odwołamy”

65 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ała
A ciekawe dlaczego w 2012 roku Urząd skarbowy nie chciał od TVN należnego podatku, bardzo ciekawe, ale od zwykłego podatnika który zalegał z 10 zł już wysyłali ponaglenia.


A może dlatego, że nie ma żadnego zaległego podatku.
39 19
odpowiedź
User
Pamiętacie?
PO ciągała po sądach kobietę za 3 słownie trzy grosze niezapłaconego podatku!
25 27
odpowiedź
User
OLO
tak właśnie traktuje dziadek Kaczyński media, których nie lubi. to samo rząd małego chce zrobić z Polsatem. Jarunio pewnie by był zadowolony, gdyby prawo do informowania narodu miała tylko TV PIS, ale na szczęście tak nie będzie nigdy. czekam na upadek dyktatora. znaczy na nowe wybory, w których obalimy dyktatora.
32 22
odpowiedź
User
Kika
Domiar dla Polsatu i TVN tylko przypadkowo zbiegł się czasowo z zamiarem przejęcia lub co najmniej podporządkowania niezależnych mediów przez PiS oraz z koniecznością sfinansowania księżycowych obietnic i kiełbasy wwyborczej. Zaczyna się golenie owiec.


Owce same tego chciały, wybierając PiS. Przecież to było do przewidzenia. Jedynym celem PiS było przejęcie władzy i obrócenie w g... wszystkiego, czego się dotkną. Idzie im coraz lepiej.
27 20
odpowiedź
User
koszmarrrr
Początek niszczenia mediów niewygodnych PiSiej sekcie.
28 20
odpowiedź
<