SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

Telewizja Polska w odpowiedzi na zarzuty wobec reportażu w „Alarmie!” o reprywatyzacji, z którą powiązano mieszkania kupione przez Monię Olejnik, Edwarda Miszczaka i Jarosława Gugałę, podkreśliła, że w materiale pokazano tylko zweryfikowane fakty. - Rolą telewizji publicznej, jak i mediów i dziennikarzy w ogóle jest prezentowanie faktów, nawet takich, które mogą wywoływać dyskomfort u części osób, których dotyczą - dodał nadawca. Pozwanie nadawcy za ten materiał zapowiedziała również modelka Anja Rubik.

Dołącz do dyskusji: TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość X
Nie mogliby w to miejsce dać od razu "The Wall", "Ojca Mateusza" itp?
10 8
odpowiedź
User
prawnik
Zabolało "gwiazdeczki" co?


Tak, bo to kłamstwo było.
Spójrz na wpis córki Jolanty Brzeskiej.
17 11
odpowiedź
User
Ares
Ciekawe czy TVP zrobi program o zakupie działki rekreacyjnej przez Kurskiego :) ?
Tylko zweryfikowane fakty :)
12 10
odpowiedź
User
xxx
Najtrudniej zrozumieć mi po co Graczak wciągał w temat Gugałę, skoro teraz twierdzi, że wiedział o zakupie mieszkania przez Gugałę jeszcze przed reprywatyzacją kamienicy? Co to miało na celu, poza uderzeniem w wiarygodność mediów nienarodowych?


bo wszystko wiedział a jako bardzo wpływowy dziennikarz mógł reagować
9 9
odpowiedź
User
ŻYCZLIWY
To co, że byli stroną w konflikcie? Przecież to nie przeszkadzało im być obiektywnymi dziennikarzami, pisowscy hejterzy!
8 8
odpowiedź
<