SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Beata Pawlikowska odchodzi z Radia ZET, nie chciała zmian w „Świecie według Blondynki”

Po kilkunastu latach podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska zakończyła w Radiu ZET swój cotygodniowy program „Świat według Blondynki”. Jak tłumaczy, nie zgodziła się na zmiany w audycji zaproponowane przez kierownictwo stacji.

Dołącz do dyskusji: Beata Pawlikowska odchodzi z Radia ZET, nie chciała zmian w „Świecie według Blondynki”

46 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
któś
Kiedy szesnaście lat temu grupa dziennikarzy w proteście odchodziła z radia Zet pani Pawlikowska jako osoba z półrocznym wtedy stażem powiedziała, że pracodawca prywatny może zatrudniać i zwalniać kogo chce. Dziś niech Pani Beata powtórzy sobie na głos te słowa.
24 20
odpowiedź
User
Ewa
Żegnaj radio ZET, nawet nie do usłyszenia.
32 13
odpowiedź
User
morst
"Lepiej się rozstać, tak jak w miłości"

To tak jak w wieloletnim małżeństwie z tym_co_chodzi_boso - lepiej się rozstać i unieważnić małżeństwo przed sądem biskupim niż trwać w nim i się męczyć.
13 14
odpowiedź
User
jak.kowalski
A mi przykro, że już nie ma czego słuchać w tym radiu...
Rano przerzuciłam się na inne radio a teraz i w niedzielę też będę musiał...
27 10
odpowiedź
User
Mango
Mam takie wrażenie, że to co było dobre w radiu to się już skończyło. Likwidowanie tak znakomitej audycji z dużą radiową tradycją niczego w słuchalności Radia Zet nie zmieni, ponieważ radio od kilku lat nie ma nic ciekawego do zaprezentowania słuchaczom. Program „Świat według Blondynki” był wyrazisty, bardzo interesujący również pod względem muzycznym. Pozostałe propozycje radia Zet są żadne. I założę się, że zmiana prowadzącej nie poprawi słuchalności radia. Szkoda. Widać, że "dobra zmiana" weszła FRONTOWYMI drzwiami do Radia ZET.
31 11
odpowiedź
<