SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

Nowy program publicystyczny TVP1, który ma zastąpić Dwójkowy cykl Tomasza Lisa, ma mieć formułę debaty na bieżące tematy polityczne i społeczne - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Audycja zadebiutuje w Jedynce prawdopodobnie w połowie stycznia.

Dołącz do dyskusji: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
"burak" napisał(a): Jedno pytanie do zwolenników p. Lisa i KOD-u. Jak byście się poczuli, gdybyście pewnego dnia się obudzili, a tu na Jedynce program publicystyczny braci Karnowskich, na Dwójce Bronka Wildsteina, TVP Info przejęte przez ekipę z Gazety Polskiej, Fakty w TVN prowadzi sam Jarosław Sellin, przypominając sobie dawne czasy, a Kropkę nad wPunkt prowadzi pani Katarzyna Hejke. Na Polsacie nie ma też czego szukać, bo szefowa Wydarzeń Gawryluk dobrała sobie do zespołu część ekipy DoRze. Został Wam jedynie KOD TV, niszowa stacja młodych demokratów z red. Michnikiem na czele, której nie ma na multipleksie oraz TKWM, (Twoje Katolickie Wolnościowe Media) pod nadzorem ks. Sowy. Czy taka sytuacja Wam odpowiada? Sami odpowiedzcie przed sobą, czy to jest sprawiedliwe, że przez ostatnie lata, wyborca konserwatywny nie miał większego wyboru, a chyba wszyscy chcemy pluralizmu. Nie chodzi tu o przejęcie wszystkich mediów, chodzi o zapewnienie jakiejś sprawiedliwości, tym którym nie pasują liberalne media i mają do tego święte prawo.


Bardzo ciekawa wizja :)
17 11
odpowiedź
User
Holly
Ale ci wszyscy publicyści byli zapraszani do różnych programów publicystycznych w głównych mediach - tak samo jak politycy PIS, więc nie zauważyłem, żeby blokowano im możliwość wypowiadania się w mass mediach. Problem z nimi jest taki, że jak już dorwią się do "megafonu" to mają w zwyczaju zagłuszać wszystkich innych swoim jazgotem, więc lepiej dla bezpieczeństwa wszystkich, żeby "megafon" był rękach kogoś normalnego ;-) Bużka prawicowcy!

Jedno pytanie do zwolenników p. Lisa i KOD-u. Jak byście się poczuli, gdybyście pewnego dnia się obudzili, a tu na Jedynce program publicystyczny braci Karnowskich, na Dwójce Bronka Wildsteina, TVP Info przejęte przez ekipę z Gazety Polskiej, Fakty w TVN prowadzi sam Jarosław Sellin, przypominając sobie dawne czasy, a Kropkę nad wPunkt prowadzi pani Katarzyna Hejke. Na Polsacie nie ma też czego szukać, bo szefowa Wydarzeń Gawryluk dobrała sobie do zespołu część ekipy DoRze. Został Wam jedynie KOD TV, niszowa stacja młodych demokratów z red. Michnikiem na czele, której nie ma na multipleksie oraz TKWM, (Twoje Katolickie Wolnościowe Media) pod nadzorem ks. Sowy. Czy taka sytuacja Wam odpowiada? Sami odpowiedzcie przed sobą, czy to jest sprawiedliwe, że przez ostatnie lata, wyborca konserwatywny nie miał większego wyboru, a chyba wszyscy chcemy pluralizmu. Nie chodzi tu o przejęcie wszystkich mediów, chodzi o zapewnienie jakiejś sprawiedliwości, tym którym nie pasują liberalne media i mają do tego święte prawo.
11 17
odpowiedź
User
San Martin
Biedni zastraszeni PiS-owcy. Przez pięć lat judzili i judzili aż wreszcie się dojudzili. I jak zwykle udają niewiniątka.
Kto judził najgorszymi słowami na prezydenta Komorowskiego, na premiera Tuska? To jest znana metoda - ukraść i krzyczeć "łapać złodzieja". Teraz też. W sobotę przeważają hasła "oddaj dyplom" a w niedzielę rechot i "komuniści i złodzieje". Ale to oni są prześladowani. I to ciągłe powtarzanie, że są większością . Wybrało ich niecałe 19 % NARODU.
16 28
odpowiedź
User
paris
Najłatwiej wykrzyknąć: prawnicy do wymiany, dziennikarze do wymiany, Polacy gorszego sortu do wymiany. A jak co do czego, to na tapecie: Wolski Czabański Kurski Piotrowicz Lichocka, puste szuflady i zdziwione miny: jak to, nic się samo nie chce zrobić? Kupa nieudaczników i tyle. Mądrzyć się, obrażać uczciwych, ciężko pracujących ludzi, a do roboty dwie lewe ręce. Z
16 15
odpowiedź
User
burak
@Holly, zgoda, byli prawicowi zapraszani. Jazgot jest po obu stronach, dobrze o tym wiesz. Różnica jest w zasięgu telewizji. Jak pokazały ostatnie wybory, telewidzów konserwatywnych jest całkiem sporo, więc powinni mieć sensowną reprezentację, a obecnie mają mniejszą niż np. słuchacze disco polo. Jako widz oglądam TVN24 bo muszę, z braku laku dla informacji, ale ich linia mi po prostu nie odpowiada.
15 10
odpowiedź
<