SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

Nie milkną echa po wtorkowych wystąpieniach prezydenta Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Czy wyrażony sprzeciw wobec własnego obozu politycznego wpłynie na wizerunek Andrzeja Dudy? Jak ostre wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przełożą się na jego postrzeganie i poziom debaty publicznej? Dla portalu Wirtualnemedia.pl komentują: dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, dr Łukasz Przybysz, dr Krystian Dudek, dr hab. Norbert Maliszewski, Eryk Mistewicz i Adam Łaszyn.

Dołącz do dyskusji: Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tell me why
Lewica musi wygrac wybory! Jeszcze jest duzo do rozsprzedania. Obrazy komorowskiego, kilka spółek panstwowych. Ta upragniona ziemia. A polacy i tak zawsze byli gołodupcami
16 15
odpowiedź
User
lewak
Jestem lewakiem a ambergold, lub czasopisma, afera hazadowa i zegarkowa to wypadek przy pracy. Wybierzcie lewice a rozsprzedamy majątek gównianych polaczków!

Lepiej sprzedać jak oddać za darmo przy aprobacie pseudosądu. Działkę rolną można dziś sprzedać księdzu, jak znikną dopłaty ktoś gruntu przejmie za bezcen.
17 12
odpowiedź
User
ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta
Czas na odcięcie środków z UE w tym dopłat na wieś - zobaczymy jak to się spodoba. Potem jakiś mały kryzysik i juz nie na kolana, a na łopatki.

Śmiało. Właściciele Lidlów, Kauflandów i Biedronek na pewno się ucieszą.
16 10
odpowiedź
User
zoo
tak naprade nie ma zawodnika któryby wygrał z Kaczym. Wszyscy sa umoczeni w jakims bagnie. Wyborcy to starzejące sie społeczenstwo ktore przezyło niejedna afere i juz ich ciezko nabrac. Lewica jest za uchodzcami, gdzie 80% polaków woli przyjać 1 milion ukarianców niz 1 tysiąc syryjczyków. Nie widze pomysły i perspektywy wygranej lewicy
19 10
odpowiedź
User
gość
Czas na odcięcie środków z UE w tym dopłat na wieś - zobaczymy jak to się spodoba. Potem jakiś mały kryzysik i juz nie na kolana, a na łopatki.

Śmiało. Właściciele Lidlów, Kauflandów i Biedronek na pewno się ucieszą.

No i co chcesz udowodnić demagogu? Sklepy nie są beneficjentem środków pomocowych , a jakikolwiek zamach na jakąkolwiek korporacyjną działalność gospodarczą spowoduje zamknięcie rynku wspólnotowego gdzie jest największy eksport- potem będzie już tylko patriotyczne narodowe bankructwo, a potem może jakieś pojedyncze regiony uratują własną d....ę opuszczając bankruta.
13 11
odpowiedź
<