SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Finał WOŚP pierwszy raz poza TVP, będzie pokazywany w kanałach Grupy TVN

Najbliższy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie współorganizowany przez Grupę TVN, która będzie go relacjonować w swoich kanałach TVN, TVN24 i TTV oraz serwisie Player.pl. Pierwszy raz gospodarzem finału WOŚP nie będzie Telewizja Polska.

Dołącz do dyskusji: Finał WOŚP pierwszy raz poza TVP, będzie pokazywany w kanałach Grupy TVN

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
deKODer
Jerzy Owsiak naprawdę bardzo pasuje do lewackiego TVN-u. :) :D
54 71
odpowiedź
User
Magda-uwielbiam WOŚP!
A może mi powiedz dlaczego ma mi nikt nie udzielić pomocy i mam na Owsiaka liczyć skoro muszę mieć ubezpieczenie zdrowotne opłacone żeby ktokolwiek chociaż palcem raczył ruszyć? Co to Owsiak służbę zdrowia w Polsce sponsoruje? Śmieszne.

No między Bogiem a prawdą....Owsiak ruszył społeczeństwo i to ono, z własnej kieszeni sponsoruje, a że obecna władza nie walczy, żeby byc gospodarzem WOŚP, to ogrmny wstyd!!!
47 30
odpowiedź
User
Maro
Nie jest to zaskoczenie - finał głównie robiła TVP2, dyrektorem jest tam teraz p. Wolski, który już zasłynął z "owsików". Jego stosunek do akcji jak i jej prowadzącego jest znany. Pewnie w tym roku nie pokażą tego wcale, lub ew. w Wiadomościach że za akcją stoi niemiecki koncern i żeby nic im nie dawać, obecną TVP na nic więcej nie stać :)
48 24
odpowiedź
User
muzg
To doprawdy pełna kompromitacja nowej władzy #lepszejzmiany ...od siedmiu boleści polaków - Bo Jarosław nie miał dziecka co mu w szpitalu robiono przesiewowe badania sprzętem zakupionym przez fundację Owsiaka, bo jego dziecko nie leżało w inkubatorze, bo nie jechało karetką kubioną przez fundację , którą wspierają wszyscy rozumni tego kraju ...to teraz cała ta "grupa trzymająca władze" pokornie potępia wszystko to co nie po Jarosława myśli. Oby nie znalazł się taki lekarz, pielęgniarka , salowa co zechcą używać jakiegokolwiek sprzętu kupionego przez fundację WOŚP dla ratowania Jarosława życia czy zdrowia. NomenOmen ostatnie zakupy WOŚP były robione dla geriatryki.
45 30
odpowiedź
User
Gosc
A co nie sponsoruje? Zapraszam demagogu do pierwszego lepszego szpitala aby obejrzeć ile jest sprzętu ze serduszkami który ratuje dzieci.
41 23
odpowiedź
<