SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fundacja „Gazety Polskiej” z 6 mln zł na serwis o Puszczy Białowieskiej. „Za krytyką stoją zagraniczne koncerny i pieniądze Sorosa”

Fundacja Media Niezależne, założona i prowadzona przez czołowych dziennikarzy i menedżerów „Gazety Polskiej" i „Gazety Polskiej Codziennie”, jest bliska pozyskania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 6 mln zł na tworzenie serwisu Puszcza.tv promującego naturalne środowisko na przykładzie Puszczy Białowieskiej. W krytycznym tonie informują o tym OKO.press i „Newsweek Polska”. - Ataki podmiotów, które wypadły słabiej, są po prostu nieuczciwą konkurencją i próbą nielegalnego wywierania nacisku na komisję konkursową - komentuje Tomasz Sakiewicz.

Dołącz do dyskusji: Fundacja „Gazety Polskiej” z 6 mln zł na serwis o Puszczy Białowieskiej. „Za krytyką stoją zagraniczne koncerny i pieniądze Sorosa”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Ostatnio właśnie zastanawiałem się dlaczego Sakiewicz jako jedyny ze stajni Augiasza nie dostał nic od "dojnej zmiany".
26 11
odpowiedź
User
was
Gazeta Polska od lat przecież słynie z promocji ochrony przyrody, więc skąd to zdziwienie?
A 6 mln na serwis Puszcza.tv to coś prawie tak pięknego jak milion na portal o bezrobotnych za poprzednich rządów.
Co właściwie się zmieniło, poza – za przeproszeniem – mordami garnącymi naszą kasę? Chyba nic.
19 33
odpowiedź
User
widz555
7 milionów za portal o Puszczy Białowieskiej?
Tu skończy się na wynajęciu webmastera z zaprzyjaźnionej apteki za 15 tysięcy lub w ramach praktyk w grupie rekonstrukcyjnej obrony terytorialnej. Reszta zostanie "zaoszczędzona".
35 11
odpowiedź
User
Jojne Janowitz IV
Dzieci w domach dziecka są edukowane tak aby mogły się stać jak najlepszymi przestępcami i zasilić malejące stado prostytucji, bez boisk, pływalni, dobrych nauczycieli o jedzeniu nie wspomnę a Ci chcą robić portal o puszczy. Żałosne. Jakoś nie rozumiem sytuacji, że nie pociągnęli do odpowiedzialności starej ekipy za "dziwne inwestowanie" środków unijnych, szczególnie w UFO "innowacji". Już się wszyscy dogadali. Teraz będą kupować mercedesy i panamery i naklejać znak Polski Walczącej.
16 10
odpowiedź
User
M.
"koryto+", odcinek 2178
35 10
odpowiedź
<