SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora założyła Fundację Gazety Wyborczej, w jej radzie Kurski, Applebaum-Sikorska i Ringer

„Gazeta Wyborcza” (Agora) ruszyła ze swoją fundacją. W jej radzie zasiadają m.in. wicenaczelny dziennika Jarosław Kurski, Anne Applebaum-Sikorska i wydawca gazety Jerzy Wójcik. Prezesem została szefowa partnerstw w Agorze - Joanna Krawczyk.

Dołącz do dyskusji: Agora założyła Fundację Gazety Wyborczej, w jej radzie Kurski, Applebaum-Sikorska i Ringer

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PracownikAgory
Tworzenie nowych projektów w firmie, która ma problemy finansowe to zawsze świetny pomysł bo można wyciągnąć nowe pieniądze za sztucznie stworzone problemy do rozwiązania
21 2
odpowiedź
User
Papa Diego
Ciekawy pomysł. Jeśli się uda to dzięki pieniądzom ściągniętym przez fundację od jeleni z Miasteczka Wilanów będzie można zapłacić część honorariów dziennikarzy. W ten sposób łatwiej będzie zlikwidować kilka kolejnych etatów dziennikarskich, a pieniądze przesunąć na ... no nie wiem, może premię dla zarządu.
25 2
odpowiedź
User
Sami swoi
Sami Swoi fundejszon :)
4 0
odpowiedź
User
Pinokio
Fundacja będzie między innymi "szkolić dziennikarzy w zakresie tworzenia rzetelnego przekazu medialnego":))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) To tak jakby Kuba Rozpruwacz prowadził szkolenia na temat walki z przemocą dotykającą kobiet!:)))))))))))))))))))))))))


I co cię tak śmieszy pajacu?
Taki naiwniak jak ty :P
4 0
odpowiedź
User
Anna
Przezabawna koncepcja 😊 Agora jako wzorzec dziennikarskiej rzetelności. To gotowy kabaret.
3 0
odpowiedź
<