SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Green Caffe Nero po zatruciach u klientów prowadzi szybką i rzetelną komunikację kryzysową (opinie)

Reakcje w sieci dobitnie pokazują, że w kryzysie rzetelna informacja, szybka reakcja, szczera postawa, otwartość przynoszą efekty. Green Caffe Nero w obliczu doniesień o zatruciach jej klientów ciastami z kremem działa zgodnie z najlepszymi wzorcami, co nie jest standardem na polskim rynku - komentują eksperci dla Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Green Caffe Nero po zatruciach u klientów prowadzi szybką i rzetelną komunikację kryzysową (opinie)

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
maciej bondre
Najbardziej ciekawi duży odsetek ludzi zachwycających się komunikacja. Jest ich tak dużo, ze aż nasuwa się myśl czy nie za duży budżet ktoś na to przeznaczył
48 9
odpowiedź
User
Kanil
Bo nie jest to standard na naszym rynku, że w kryzysowej sytuacji firma w ten sposób się komunikuje. To chyba normalne że GCN chce osiągnąć największy zasięg swoją komunikacją, taki kryzys może połozyć firmę na łopatki. Czego więcej się tutaj doszukujesz ?
12 14
odpowiedź
User
aneta wasilewska
Brawo za niechowanie głowy w piasek w sytuacji kryzysowej, otwartość komunikacji i wyraz empatii. Gratulacje dla całego zespołu zarządzającego kryzysem.
10 46
odpowiedź
User
rafał karwacki
Pan Adam stanowi dla mnie wzór osoby zarządzającej tym niełatwym biznesem. Jest profesjonalistą a przy tym niezwykle dobrym człowiekiem. Gratulacje za postawę i zarządzenie kryzysem na wzór książkowy!
8 22
odpowiedź
User
walter
Szacun za postawę. Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi.
8 23
odpowiedź
<