SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jacek Żakowski: Nie ma innego wyjścia, niż likwidacja mediów publicznych. Po debacie „Media publiczne po PiS-ie”

Towarzystwo Dziennikarskie w czwartek, 7 marca br. zorganizowało debatę „Media publiczne po PiS-ie”. Przedstawiono wizję Telewizji Polskiej, Polskiego Radia oraz ośrodków regionalnych i tego, jak miałyby wyglądać media po zmianie władzy w Polsce.

Dołącz do dyskusji: Jacek Żakowski: Nie ma innego wyjścia, niż likwidacja mediów publicznych. Po debacie „Media publiczne po PiS-ie”

59 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Brak wyobraźni
Jasne, pozostawić jedynie telewizje prywatne, które będą absolutnie obiektywne i zagwarantują programy z założenia skierowane do bardziej wymagających widzów, nawet o mniejszej oglądalności... Wiara w bajki? Ciekawe, dlaczego w innych krajach nie wcielono w życie takich pomysłów?
54 10
odpowiedź
User
Gosc
Jak to nie wcielono? U największego sojusznika media państwowe są szczątkowe, władza jest skazana na komercję i nie ma gdzie kłamać.
19 26
odpowiedź
User
Enter
Należy przenieść do Brukseli decyzyjność o koncesjach i media państwowe też powinny uzyskiwać europejski certyfikat, a najprościej powinny być sprzedane, bo i tak nie mają sensu, skoro chleba nie wypieka państwo to tym bardziej nie powinno się zajmować telewizorami.
7 37
odpowiedź
User
Bob
Media w czasach platformy miały charakter przypominający monopol z czasów komunistycznych
44 19
odpowiedź
User
Sojusznik
W USA nie ma wielu rzeczy, które w Europie uchodzą za oczywiste... Naprawdę, nie radzę naśladować.
31 5
odpowiedź
<