SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarosław Sellin: pazur polityczny w programach informacyjnych TVP, pełen pluralizm w TVP Info

Wiceminister kultury Jarosław Sellin przyznał, że w programach informacyjnych Telewizji Polskiej pojawił się „pewien pazur polityczny”, natomiast w programach publicystycznych TVP Info panuje pełen pluralizm. Zwrócił też uwagę, że abonament rtv jest przeznaczony nie tylko na TVP, lecz także na regionalne rozgłośnie Polskiego Radia.

Dołącz do dyskusji: Jarosław Sellin: pazur polityczny w programach informacyjnych TVP, pełen pluralizm w TVP Info

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bla
Tv Kultura i Historia to już dno. Kiedyś zawsze coś tam było. Info to własnośc Wildsteina, Pereiry. Prowadzący zawsze ten sam pracownikGPol- Rachoń, Nawet za PO był tam jakiś pluralizm. Już nie oglądam bo to szambo.
odpowiedź
User
ani grosza
Tak, tak a jak rzeczywistość jest inna to gorzej dla niej. Media państwowe należy zlikwidować i skończyć tę iluzję i zabawę władzy w telewizję na koszt społeczeństwa. W XXI wieku nie ma żadnych argumentów aby społeczeństwo utrzymywało media państwowe.
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Tv Kultura i Historia to już dno. Kiedyś zawsze coś tam było.

Nadal jest. Nie są to kanały idealne, bo żeby takie były, TVP musiałaby mieć zapewnione przyzwoite finansowanie ze środków abonamentowych, ale jak na swoje możliwości finansowe prezentują się całkiem nieźle i na pewno są kanałami bardzo misyjnymi.

Tak, tak a jak rzeczywistość jest inna to gorzej dla niej. Media państwowe należy zlikwidować i skończyć tę iluzję i zabawę władzy w telewizję na koszt społeczeństwa.


Możesz to powtórzyć nawet milion pięćset sto dziewięćset razy, ale likwidacja mediów publicznych i tak pozostanie wyłącznie w twoich lewackich marzeniach. I całe szczęście, że tylko tam.


W XXI wieku nie ma żadnych argumentów aby społeczeństwo utrzymywało media państwowe.

Są argumenty. Ogólnodostępna odtrutka i alternatywa dla odmóżdżających mediów komercyjnych! Żeby całe społeczeństwo nam nie zdurniało i się nie zlewaczyło, należy utrzymać media publiczne dla wymagającej elity. A ponieważ takie media nie utrzymają się tylko z reklam czy tylko z dobrowolnych opłat, bezwzględnie należy obciążyć całe społeczeństwo abonamentem (podatkiem tak naprawdę) radiowo-telewizyjnym. I nie pytać nikogo o zdanie, czy mu się podoba, czy nie. Musi płacić i kropka.
odpowiedź