SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

KRRiT odmawia opublikowania raportu z monitoringu kanałów informacyjnych

Juliusz Braun, członek Rady Mediów Narodowych, zwrócił się do przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o udostępnienie analizy, na podstawie której nałożono karę na TVN. Szef Rady odmówił, więc Braun zapowiada, że poprosi Krzysztofa Czabańskiego, by ten wystąpił o to w imieniu RMN - dowiaduje się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: KRRiT odmawia opublikowania raportu z monitoringu kanałów informacyjnych

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
KAZIK
Szanowni Państwo, w interesie tvn jest karę uznać, bowiem jest jeszcze jeden podmiot mogący nałożyć znamiona kary itp. i nazywa się Narodowy Fundusz Zdrowia. Ściślej mówiąc: KRRiT wyszła nieco przed szereg .... w zastępstwie lub dywersją, lecz 30 dni jeszcze nie minęło... .
chodzi o to, by odwołanie było skuteczne i karę cofnąć - bowiem dopiero wtedy karę da się zwielokrotnić do co najmniej miliarda złotych,,, również na pozostałe grupy medialne,,, i tego jesteśmy świadkami.
8 8
odpowiedź
User
jprdle
Co za szachrajskie rządy...
9 8
odpowiedź
<