SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

KRRiT uzasadnia karę dla TVN24: stronniczy goście zachęcali do protestów, straszono zamachem stanu

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji z uzasadnieniu kary dla nadawcy TVN24 stwierdza, że w relacjach stacji w protestów w połowie grudnia ub.r. stronniczo dobrali goście (m.in. Piotr Stasiński, Jacek Żakowski i Tomasz Lis) zachęcali do udziału w manifestacjach i sugerowali, że policja może użyć siły. Pokazano też bez odpowiedniego komentarza ujęcie z mężczyzną udającym rannego.

Dołącz do dyskusji: KRRiT uzasadnia karę dla TVN24: stronniczy goście zachęcali do protestów, straszono zamachem stanu

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lewak i ateista
A ja się z tej kary nawet cieszę. W jednym muszę się zgodzić z radomskim matołem - dla TVN24 taka kara to pikuś, jeden blok reklam i wszystko ostanie odrobione. Ale za to jaki zrobił się ROZGŁOS (!) o tym kanale! :) A nic tak nie pomaga w promowaniu kanału, jak rozgłos! :) O TVN24 wreszcie WSZĘDZIE SIĘ MÓWI, a to na pewno korzystnie odbije się na słupkach oglądalności tej najlepszej w Polsce stacji informacyjnej! Jako widz TVN24 bardzo się cieszę, że KRRiT nieświadomie zrobiła temu kanałowi taką olbrzymią kampanię promocyjną! :)
20 15
odpowiedź
User
Gość
Stalinowskich metody. Dajcie mi wroga a paragrafy się znajdą.
24 13
odpowiedź
User
Gość
Stalinowskich metody. Dajcie mi wroga a paragrafy się znajdą.
15 14
odpowiedź
User
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych
Wpisy o 17:34 i 17:37 nie są moimi wpisami. To napisał lewacki podszywacz!

Każdy inteligentny czytelnik wie, że ja nie mam zwyczaju pisać wpisu po wpisie. Od razu potrafię wyrazić w jednym wpisie wszystko, co mi leży na sercu.
Lewacki podszywacz, zamieszczając dwa wpisy jeden po drugim, sam się tylko zbłaźnił i skompromitował, sam siebie zdemaskował. Ja swoje zdanie wyraziłem we wpisie o 16:27, a kolejne wpisy już nie są moje.

Mam nadzieję, że moderator posprząta co trzeba, bo lewacki podszywacz przegina.
11 20
odpowiedź
User
Popiół2015
Ja bym cofnął karę i dał odszkodowanie. Nie było ani grama informacji o zamachu stanu, nie było ani grama stronniczości. Zachęcanie do protestów to dobra rzecz. Niech KRRiTV usunie tę karę, bo wg mnie jest niesłuszna i niesprawiedliwa oraz bezpodstawna. To atak na uczciwych.
14 14
odpowiedź
<