SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Czabański: zmiany w Trójce idą w bardzo dobrym kierunku

Zmiany w Trójce idą w bardzo dobrym kierunku. To jest szansa na odrodzenie się tego programu, który, niestety, stawał się coraz mniej istotny, coraz mniej atrakcyjny dla słuchaczy - powiedział we wtorek przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Czabański: zmiany w Trójce idą w bardzo dobrym kierunku

57 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
2016 - 8%, 2020 - 4,2%. Kto rządził mediami publicznymi w tym okresie i rządzi nadal? Z czyjego nadania byli dyrektorzy?

Dariuszu ale pan CZapański wyraźnie mówi ""zmiany w Trójce idą w bardzo dobrym kierunku"". Jeżeli kierunek to 3% albo mniej to tu wszystko się zgadza.

Fakt!

Oczywiście , że tak , pan Czabański awansował panią Kamińską na prezesa radia po jej rocznym urzędowaniu na stanowisku dyrektora Jedynki gdzie uzyskała najniższy wynik słuchalności w dziejach tej stacji więc kierunek 3 % dla Trójki to właściwy kierunek ze wskazaniem do awansu pod warunkiem , że jest to człowiek z rekomendacji PiS.


ach te procenty,tak latwo je mozna zmieniac.Ktoz wie lepiej o tym niz dziennikarze. Oaza krysztalowej uczciwosci:))))))))))
odpowiedź
User
asdf
Aż chce się sparafrazować "Radio stało nad przepaścią, zrobiliśmy duży krok na przód"
odpowiedź
User
gosc
Towarzyszu z 13 letnim stażem w PZPR od 1967 do 1980 r umacnialiście władzę ludową i dziś powinniście mieć zakaz zajmowania jakichkolwiek stanowisk.


ach,ktoz lepiej niz zawodowy dziennikarz wyciagnie na swiatlo dzienne fakt nie podawany w docencie wiki. Staz istotnie imponujacy..Ale w trojce byl i dyrektorowal Andrzej Turski,ktorego 16-letni staz w PZPR jest na wiki wyszczegolniony i to jego imieniem jest nazwane studio emisyjne w Trojce a Niedzwiecki ,Beata Michniewicz i Hirek Wrona bardzo za tym glosowali.
odpowiedź
<