SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Sitek: tekst „GW” o zarzutach to odwet na niewygodną prawdę o Adamowiczach, obowiązuje domniemanie niewinności

- Moja partnerka zwróciła się do Prokuratury o powstrzymanie się od podejmowania jakichkolwiek czynności względem jej i rodziny. Wielokrotne próby okazały się bezskuteczne - tak dziennikarz TVP Łukasz Sitek skomentował postawienie mu zarzutu znęcania się nad kobietą. Sitek uważa, że ujawniając to, „Gazeta Wyborcza” naruszyła tajemnicę postępowania przygotowawczego. - To odwet za mówienie niewygodnej prawdy m.in. o majątku Pawła Adamowicza i jego rodziny, „układzie gdańskim” i powiązanych z nim polityków - uważa.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Sitek: tekst „GW” o zarzutach to odwet na niewygodną prawdę o Adamowiczach, obowiązuje domniemanie niewinności

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Babcia Mówi
@AS
I te procedury są zachowane. Informacja o dochodzeniu prokuratury i to w jakim charakterze występuje Sitek nie jest żadnym nadużyciem. A on sam stawiając zarzut zemsty GW pośrednio potwierdza swoje polityczne, propagandowe zaangażowanie.
Domniemanie niewinnosci obowiązuje dlatego nikt nie twierdzi, że jest winny czy skazany w jakiejkolwiek ze spraw, które toczą się przeciw niemu.

Przy okazji dowiadujemy się że była próba wycofania zarzutu (Sitek przemilcza czy świadkowie wycofali zeznania), prokuratura powinna zbadać czy domniemana ofiara nie jest teraz zastraszana.
29 4
odpowiedź
User
jotka
Tekst jest o Sitku, a miał być o dziennikarzu...
18 3
odpowiedź
User
cynik
On gada o domniemaniu niewinności??? Obrzydliwe.
26 3
odpowiedź
User
Ela
"W kilkunastu materiałach o Adamowiczu"???
Trochę rzetelności. W ubiegłym roku materiałów szkalujących zamordowanego prezydenta Gdańska było PONAD tysiąc sześćset (1600!).
27 4
odpowiedź
User
Zmiażdżone palce
Skazanie może zniszczyć rodzinę? Ucierpią niewinne dzieci? I mówi to łajza która znęca się nad matką? Dobre sobie.
25 3
odpowiedź
<