SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mariusz Walter zaszczepiony na koronawirusa. „Nie czuję się na tyle winnym, żebym rozważał, jak się powinienem zachować”

Według wPolityce.pl wśród osób zaszczepionych przeciw COVID-19 poza kolejnością w placówce Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego jest Mariusz Walter, współzałożyciel i były prezes Grupy ITI i TVN. - Nie dementuję, nie potwierdzam. Nie czuję się na tyle winnym, żebym rozważał, jak się powinienem zachować - powiedział Walter portalowi Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Mariusz Walter zaszczepiony na koronawirusa. „Nie czuję się na tyle winnym, żebym rozważał, jak się powinienem zachować”

46 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hmm
On ma wywalone i nie będzie się przed nikim tłumaczył ;)
odpowiedź
User
jkkj
𝖬𝖺𝗆𝖺 𝗆𝗈𝗃𝖾𝗀𝗈 𝗐𝗌𝗉𝗈́ł𝗉𝗋𝖺𝖼𝗈𝗐𝗇𝗂𝗄𝖺 𝗓𝖺𝗋𝖺𝖻𝗂𝖺 𝟪𝟣 𝖽𝗈𝗅𝖺𝗋𝗈́𝗐 𝗇𝖺 𝗀𝗈𝖽𝗓𝗂𝗇𝖾̨ 𝗇𝖺 𝗄𝗈𝗆𝗉𝗎𝗍𝖾𝗋𝗓𝖾. 𝖡𝗒ł𝖺 𝖻𝖾𝗓 𝗉𝗋𝖺𝖼𝗒 𝗉𝗋𝗓𝖾𝗓 𝗉𝗂𝖾̨𝖼́ 𝗆𝗂𝖾𝗌𝗂𝖾̨𝖼𝗒, 𝖺𝗅𝖾 𝗐 𝗓𝖾𝗌𝗓ł𝗒𝗆 𝗆𝗂𝖾𝗌𝗂𝖺̨𝖼𝗎 𝗃𝖾𝗃 𝖼𝗓𝖾𝗄 𝗐𝗒𝗇𝗂𝗈́𝗌ł 𝟤𝟪𝟧𝟧𝟥 𝖽𝗈𝗅𝖺𝗋𝗈́𝗐, 𝗉𝗋𝖺𝖼𝗎𝗃𝖺̨𝖼 𝗍𝗒𝗅𝗄𝗈 𝗇𝖺 𝗄𝗈𝗆𝗉𝗎𝗍𝖾𝗋𝗓𝖾 𝗉𝗋𝗓𝖾𝗓 𝗄𝗂𝗅𝗄𝖺 𝗀𝗈𝖽𝗓𝗂𝗇......

𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedź
User
Czeslaw
Moje zdrowie jest lepsze niż Twoje
odpowiedź
<