SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

- Marzena Paczuska zdecydowała się na głęboką wymianę kadrową połączoną z przywróceniem podstawowych standardów: oddzielenie informacji od komentarza, powstrzymywanie się od sugerowania, kto ma rację, umożliwienie zabrania głosu wszystkim stronom. Po kilku tygodniach widać, że to się udało - ocenia Michał Karnowski, członek zarządu Grupy Fratria ds. redakcyjnych.

Dołącz do dyskusji: Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ela
Złej baletnicy...
8 8
odpowiedź
User
DAW
Nie jestem związana z żadną opcją polityczną, jestem specjalistką od komunikacji i powiem panu Karnowskiemu tak: nie, w Wiadomościach TVP nie występuje obecnie ani " dobór tematów wynikający z rzetelnej analizy", ani "oddzielenie informacji od komentarza". Czepiałabym się także tego rzekomego "umożliwienia zabrania głosu wszystkim stronom". Tak, za poprzedniej ekipy to też nie występowało. Ale nowa ekipa nic w tym względzie nie poprawiła na lepsze. Taki jest ogląd i ocena przez niezależnego obserwatora.
9 8
odpowiedź
User
patrycja kicia
Praktycznie nie że wiadomości "dnia" tylko wiadomości z "własnej półki". Bardzo obszerne te wasze półki. Ile ty Karnowski masz lat?
Wasze ulubione tematy czyli wojna i pokój. Z naciskiem na wojnę. Są lekcje historii i nie bój się kto uważa ten wie.
Prezes PiS chyba nie te pokolenie co Pan Redaktor...Siedzicie na tej Rosji. A potem jesteście jakoś raptownie zdziwieni. Warto milej się zachowywać i was milej potraktują.
9 8
odpowiedź
User
patrycja kicia
Zastanawiam się nad tym, że dosyć młoda osoba. Masz dzieci? Ty masz takie poglądy, czy po prostu opłaca ci się je mieć?
A gdzie spędzasz wakacje na przykład? Tam jacyś inni ludzie? Obrzydliwi?
Ja akurat w Polsce.
9 8
odpowiedź
User
KARNOWSKA
Karnowski do Tworek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 8
odpowiedź
<