SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,7 proc. udziału PR3 i 1,3 proc. PR1

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku od 15 do 24 lat w okresie od stycznia do października br. było RMF FM. Drugie miejsce zajęła Eska. Największy wzrost w zestawieniu zanotowało Audytorium 17, a najwięcej straciło Radio ZET - raport Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,7 proc. udziału PR3 i 1,3 proc. PR1

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
stat
Zacznijmy od tego, że grupa 15-24 nie słucha radia! Youtube, spotify i instagram to są ich jedyne źródła muzyki i informacji. Te niby wyniki słuchalności to jest rozpoznawalność marki, nic więcej. Poza tym RMF to nie jest radio, tylko dźwiękowa tapeta, gdzieś tam szumi w tyle i tłuszczy to wystarczy. Jedyne pocieszenie, że młodzież słucha podcastów, bo to znaczy, że jeszcze niektórzy potrafią się skupić na dłużej niż 30 sekund.


Dokładnie tak. I zwróć uwagę na to przeciwne "N". Umieram z ciekawości, skąd wzięli ca 70k, bo daję sobie rękę uciąć, że nie zbadali 70k młodych w tym okresie.
1 1
odpowiedź
User
Kuba
I dlatego Młodzi nie zarobią na nasze emerytury...bo te rozgłośnie adresowane są do ameb
3 2
odpowiedź
User
PionneR
Ja na przykład słucham MUZO FM od 10.2019 i mam 20 lat, bardzo miło się słucha takiego radia, które muzyczne są w moim guście, oraz prezenterzy są całkiem przyjemni w słuchaniu. Słuchałem kiedyś RMF-u i ZET-ki, ale niestety sieczka już do mnie nie trafia, piosenki z playlisty znam na pamięć a jedna i te same głosy szybko się nudzą. Oczywiście czasem posłucham Spotify na rozluźnienie, ale radio w moim życiu też musi być :)
3 1
odpowiedź
User
Byniu
Eremef efem gra same hity i zdobywa szczyty
0 2
odpowiedź
User
Pol
Eska to najlepsze radio w Polsce i na świecie. Eska rządzi. Eska nr 1 w Polsce. Słucham tylko ESKI
0 4
odpowiedź
<