SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mroczna przyszłość dziennikarstwa

- Popełniliśmy błąd, udostępniając 15 lat temu wszystkie nasze materiały w internecie -  mówił Mathias Döpfner, prezes Axel Springer SE, podczas debaty, którą zdominowały żale wydawców na dominację wielkich koncernów w sieci.

Dołącz do dyskusji: Mroczna przyszłość dziennikarstwa

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jak
Spadek potencjału intelektualnego najwidoczniejszy jest wśród dziennikarzy.
21 10
odpowiedź
User
ityle
pogadali sobie niemieccy właściciele z polskimi najemnikami
24 8
odpowiedź
User
elżbieta sobańska
Ludzie na czele wielkich koncernów przez 15 lat nie są w stanie przewidzieć, że dawanie czegoś za darmo zniechęca do kupna? Na dodatek to wszystko wina uwsteczniającego się w rozwoju odbiorcy. Dzieła udostępnia się w muzeum, a w mediach są obecnie wyroby dziennikarskopodobne. To cena za wycięcie w pień dobrych dziennikarzy i zastąpienie ich media workerami w myśl "jakoś to będzie, bo zawsze można taniej". Wartościowe dziennikarstwo już się skończyło, może zaoszczędzi to kolejnych 15 lat rozmyślań.
23 8
odpowiedź
User
John Spiralski
Trzeba tworzyć konwergentną ofertę na coraz bardziej coherentnym rynku żurnalizmu prasowego w online. Tylko działania nastawione na ROI i segmentację zaawansowaną mają szanse odnieść rynkowy sukces, dlatego potrzebne są optymalizacje zasobów kadrowych gorna zarządzającego. Po prostu z tymi dyrektorami nic nie zrobimy.
10 9
odpowiedź
User
Janus
I wszystko tradycyjnie wina Google. Tradycyjnie, Niemcy za wszystko co złe obarczają konkurencję z USA. A weźcie się do roboty. Zróbcie swoja wyszukiwarkę w Axelu cwaniaki.
9 8
odpowiedź
<