SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

Od marca do maja br. „Najgorsze państwo świata” na antenie Antyradia słuchało średnio 182 tys. osób. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej stacja w tym paśmie zyskała 33 tys. radiosłuchaczy. - To efekt ciężkiej zespołowej pracy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Karolina Korwin-Piotrowska, jedna z prowadzących audycję.

Dołącz do dyskusji: „Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DW
Figurski - klasa. Ale tego pisku Korwin-Piotrowskiej nie da się zdzierżyć!
26 23
odpowiedź
User
ton nadaje
Szkoda takich osobowości dla niszowej stacji. Dziwie się Eurozet, że nie wrzuciło ich na główną antenę. A nie przepraszam. W Radiu Zet o poranku ma być głupkowato.
29 14
odpowiedź
User
Paihiwo
Takiej branży to nigdy nie słyszałem To druga część Ania i Bryan A źe w 99% pierwsza część jest lepsza to ta audycja jest masakry czerstwa Pani KKP tragedia ani jednego tytułu nie zna Jak słuchałem miesiąc to nic A ktoś tu pisze że słuchalność wzrosła tak napewno Eska Rock i Rock Radia Cyt Państwo Korwin Figurskiego jak oni wstają " To ja przyłączam na inną stację
15 27
odpowiedź
User
Glutek
Super by było jak by pani Karolina Korwin Piotrowska dołączyła do pani Marzeny Chełminiak To w Radiu Zet by naprawdę by się działo ? I jeszcze jakieś set listy z Zenkiem i Sławomirem To by była Rewolucja !!!
14 15
odpowiedź
User
aczer
Dziwne. Po wielu latach przestałam słuchać poranków Antyradia po zmianie prowadzących. Kiedyś było lekko i zabawnie; miło jechało się do pracy słuchając prowadzących (zarówno duetu Duno-Opoka jak i Ciechan-Zientarska), teraz niestety audycja nie dla mnie. Szkoda p. Figurskiego na taki duet, ale są widać zwolennicy tego rodzaju audycji skoro słuchalność wzrasta.
19 9
odpowiedź
<