SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nielsen poszerza panel mierzący oglądalność wideo do 2 tys. gospodarstw. W tym roku ruszy crossmediowy pomiar treści

Firma Nielsen Audience Measurement do końca 2022 roku poszerzy panel mierzący oglądalność treści wideo do 2 tys. gospodarstw - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Firma pracuje również nad crossmediowym pomiarem treści, który ma zostać udostępniony klientom jeszcze w tym roku. Dzięki temu klienci otrzymają pełny pomiar wszystkich treści wideo - nie tylko telewizji linearnej i platform VOD, ale i także wszelkich innych audycji wizualnych odtwarzanych w internecie. - Nasza strategia to zintegrowany pomiar funkcjonujący pod nazwą Niesen One - mówi nam Agnieszka Gosiewska, dyrektor zarządzający Nielsen Audience Measurement.

Dołącz do dyskusji: Nielsen poszerza panel mierzący oglądalność wideo do 2 tys. gospodarstw. W tym roku ruszy crossmediowy pomiar treści

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rycho
Taka ilość panelistów była dobra jak większość Polaków miała cztery kanały ale nie w obecnych czasach.


Dokładnie. Teraz przy przepytanych 100 tysiącach wyborców wciąż są spore rozbieżności pomiędzy exit polls a dokładnymi wynikami 5 partii.
A jak Nielsen radzi sobie z 2000 ludzi przy 150 stacjach telewizyjnych to już mam nadzieję nie pozostanie ich słodką tajemnicą bo od tego zależą wyniki finansowe wielu z tych stacji.
2 3
odpowiedź
User
Miś Coralgor
Ludzie to jednak von Nogaje, bo tak to określiła jego papuga. Nielsen chce przeżyć, więc stąd te posunięcie, ku przepaści. Żałość nad żałościami, marność nad marnościami.
1 1
odpowiedź
<