SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

NIK skontrolowała TVP. "Outsourcing pracowników i produkcja zewnętrzna bez uchybień"

Najwyższa Izba Kontroli w przeprowadzonym w Telewizji Polskiej audycie nie dopatrzyła się uchybień w outsourcingu części pracowników do firmy LeasingTeam. NIK uznał, że jest on zgodny z przyjętym przez spółkę planem restrukturyzacji. Wad prawnych nie stwierdzono również w produkcji zewnętrznej realizowanej na potrzeby TVP.

Dołącz do dyskusji: NIK skontrolowała TVP. "Outsourcing pracowników i produkcja zewnętrzna bez uchybień"

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wojtek
Czyli, według rzecznika Zarządu, prawne jest stanowienie, na podstawie umowy z TVP, firmy zewnętrznej jako przełożonego pracowników na etacie w TVP. Oczywiście prawne też jest nie odpowiadanie na pytanie zadane przez wszystkie trzy reprezentatywne Związki Zawodowe zadane w piśmie skierowanym do pana prezesa około trzy lata temu. A żeby nie mówić tylko "o historii" to ostatnio Zarząd zrobił skok na Fundusz Socjalny, bo, bez zgody reprezentatywnych Związków Zawodowych zmienił Regulamin Funduszu Świadczeń Socjalnych jednostronni9e, oczywiście niezgodnie z wolą tychże związków. O tym Pan Rakowiecki milczy. Bo" to nie należy do tematu sprawy". Gratulacje dla Zarządu za sprawne "działania"! ! ! I jeszcze jedno: w imieniu osób, których dotknęło dobro outsourcingu DZIĘKUJĘ za tak pozytywne załatwienie sprawy. I życzę wszystkim, którzy sie do tego przyczynili aby jak najprędzej zaznali dobroci takiego systemy pracy, bo radością i szczęściem należy dzielić się z ludźmi, a szczególnie tymi, którzy się do tego szczęścia i radości przyczynili.
odpowiedź
User
wic
Proponuję cały zarząd zatrudnić poprzez firmę zewnętrzną. Jak kasjerki w markecie.
odpowiedź
User
B. Krzyk
Odszedł Tusk. Można już bez przeszkód ratować media publiczne. Nadszedł czas działania dla KRRiT, parlamentarnych komisji kultury, ministra kultury.
Najwyższy czas !!!
odpowiedź
<