SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sieć Plus z 50 mln zł kary od UOKiK-u, powodem dodatkowe opłaty za pobieranie audio i wideo

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył 50,63 mln zł kary na Polkomtel, operatora sieci telekomunikacyjnej Plus (firma należy do Cyfrowego Polsatu). Powód? Telekom od użytkowników kilku taryf mających wykupione pakiety internetowe pobierał dodatkowe opłaty za streaming treści audio i wideo, nie wyszczególniając tego na fakturach.

Dołącz do dyskusji: Sieć Plus z 50 mln zł kary od UOKiK-u, powodem dodatkowe opłaty za pobieranie audio i wideo

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
privat
Niestety, ale firmy p. Solorza stosują różne sztuczki do naciągania swoich klientów. Np. tzw. darmowe usługi na początek umowy, a po miesiącu płatne, jeśli użytkownik zapomni lub nie wie jak je wyłączyć, co często nie jest proste i znaczna część użytkowników nie potrafi tego zrobić. Na dodatek brak jest szacunku dla klienta, np. wystawiając noty korygujące odsetkowe na kwotę 0,01 zł, co w przypadku klienta firmowego generuje koszt kilkaset razy większy. itd. itp.
9 1
odpowiedź
User
Wareczek97
Niestety pokazuje to, jakie podejście do klientów (i biznesu w ogóle) reprezentuje Plus (i Cyfrowy Polsat zarazem).
Zbyt wiele zakusów na pieniądze nieświadomych ludzi, by uznać to za przypadek.
Do ostatniego grosza będą kroić nieświadomych klientów. Plusy z bycia w Plusie można odczuć chyba tylko po odejściu stamtąd.
7 0
odpowiedź
<