SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat za 103 mln zł kupuje 7 kanałów telewizyjnych od ZPR Media

Telewizja Polsat zawarła z Grupą ZPR Media umowę dotyczącą kupna 100 proc. udziałów spółek nadających kanały Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i Vox Music TV oraz 34 proc. udziałów nadawcy Fokus TV i Nowa TV (z opcją dokupienia kolejnych 15 proc.). Łączna wartość transakcji to ok. 103 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Polsat za 103 mln zł kupuje 7 kanałów telewizyjnych od ZPR Media

38 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
@elozią Poprawka Eska Extra jest na lokalnych.
@gość To jest polska firma o polskim kapitale pomimo tego "Cypru".

Dla kogoś jednego jest, a dla kogoś innego nie jest . Ponadto w przypadku tak dominującej pozycji w dvb-t to już nie jest w ogóle istotne czy coś powiedzmy jest polskie . W zasadzie wszystkie te koncesje to jest jedna wielka fikcja w tym słynny mux4 . Gdyby sprawę postawiono uczciwie to by powiedziano mamy tyle i tyle częstotliwości i je sprzedano bez żadnego regulatora - i tak dla każdego by wystarczyło , oczywiście TVP ustawowo należało ograniczyć do jednego muxa , bo nie płaci za koncesję, a każdy następny mux powinien być tylko celem biznesowym państwa - są chętni uruchamiamy i płacą stawkę .
16 10
odpowiedź
User
gameworld1
Eska TV Extra i Eska Rock TV powinna być na Cyfrowym Polsacie po takim kupnie.
15 8
odpowiedź
User
MVO
To już wiadomo kto wygra wybory samorządowe i parlamentarne. Powtarza się historia Helmuta Kohl’a i Leo Kirch’a, dawnego właściciela Sat1, Pro7 itp. Polsat kupuje na rynku co się nie obroniło a PiS-owe słupki rosną na grafikach z wynikami wyborów.
13 11
odpowiedź
User
Gość54321
@gość Jakby żaden regulator się nie zgodził to by do tej transakcji nie doszło, a że ta transakcja już się odbyła to oznacza, że UOKiK się zgodził.
11 10
odpowiedź
User
Zamek
Nie a się pokonać konkurencji? To ją kup! - I tak rzecze Solorz.
Wygasi połowę z nich, zobaczycie.
26 10
odpowiedź
<