SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska spadła w rankingu wolności prasy Reporterów bez Granic. "Będzie tylko gorzej" (opinie)

Polska spadła na 62. miejsce w rankingu wolności prasy, który przygotowują Reporterzy bez Granic. To o trzy pozycje niżej niż przed rokiem. Zapytaliśmy redaktorów naczelnych gazet i tygodników o ich opinie na temat sytuacji mediów w Polsce. - To mnie nie dziwi - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Kurski, pierwszy zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej". Rankingiem są za to oburzeni Tomasz Sakiewicz, szef "Gazety Polskiej" i Jacek Karnowski, kierujący tygodnikiem "Sieci".

Dołącz do dyskusji: Polska spadła w rankingu wolności prasy Reporterów bez Granic. "Będzie tylko gorzej" (opinie)

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Belus
Karnowski i Sakiewicz słusznie wskazali, że ranking jest tworzony przez określone kręgi, idące na lepkim pasku wiadomych sił, lejących wodę na młyn obcych mocodawców i wrogo sypiących piach w szprychy twórcom jedynie słusznej drogi ku prawdziwie demokratycznej demokracji i nieskończonej wolności słowa. Ciężka praca nad skończeniem owej wolności jeszcze przed nami.
odpowiedź
User
ja cie nie mogę!
To jak tu żyć? Co czytać? O Boże!!!! Wybiórcza jest zagrożona, Fakt drży, Nesweek przerażony, Polityka na krawędzi.
Wszystkie te GWNA co plują na Polskę zawsze sponsorowały szujnie lewackie i takie zabawne badanka. Jaka grupa? Jak zwykle w badaniach mediów w Polsce 30 osób? Z tego połowa koledzy królika?
odpowiedź
User
Hope
Hahaha, zabawne są te zaklęcia Karnowskich i Sakiewiczów o tym, jaka to żywa i swobodna debata toczy się w Polsce - szczególnie na falach TVP i PR, gdzie do wielu programów nie zaprasza się nikogo poza osobami z wiadomego kręgu, a całe serwisy informacyjne potrafią być poświęcone mężnym dokonaniom polityków jedynej słusznej partii... a później zdziwko, że Burkina Faso jest wyżej oceniania.
odpowiedź
<