SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polskie Radio bez rekompensaty abonamentowej miałoby w br. 62 mln zł straty. Na misję więcej w Jedynce niż w Dwójce i Trójce

Władze Polskiego Radia przed przyznaniem rekompensaty abonamentowej z budżetu państwa zakładały, że firma w br. przy 312,2 mln zł wydatków zanotuje 62,05 mln zł straty netto. W najbliższych pięciu latach roczne koszty nadawcy mają wzrosnąć do 438,2 mln zł. Zmaleją wpływy ze sprzedaży czasu reklamowego a wzrosną z audycji sponsorowanych. Firma na realizację misji publicznej wydaje więcej w Jedynce niż Dwójce i Trójce.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio bez rekompensaty abonamentowej miałoby w br. 62 mln zł straty. Na misję więcej w Jedynce niż w Dwójce i Trójce

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słuchacz
Dwójka o wiele razy lepsza od Jedynki
13 1
odpowiedź
User
\˚ㄥ˚\
Jaka misja ? To propaganda sukcesu PiSu .Kiedys jeszcze muzyka polska w ramach "Maj polskiej piosenki. Do trzech dni 1-3 maj. Misja kasa dla kolesi, inni mają programy co dwa tygodnie. Pan Marek Wiernik w nocnej audycji rockowej. Zamiast piosenek z lat 50-60 tych mamy cały dzień rocka. To tak jest jak kierownikiem muzycznym zostaje fan rocka i metalu. Kto tego slucha , chyba gluche babcie .Za chwilę słuchacze wymrą z racji swoich lat .
4 4
odpowiedź
User
Słuchacz
quote="\˚ㄥ˚\ "]Jaka misja ? To propaganda sukcesu PiSu .Kiedys jeszcze muzyka polska w ramach "Maj polskiej piosenki. Do trzech dni 1-3 maj. Misja kasa dla kolesi, inni mają programy co dwa tygodnie. Pan Marek Wiernik w nocnej audycji rockowej. Zamiast piosenek z lat 50-60 tych mamy cały dzień rocka. To tak jest jak kierownikiem muzycznym zostaje fan rocka i metalu. Kto tego slucha , chyba gluche babcie .Za chwilę słuchacze wymrą z racji swoich lat .

Sugeruje Pan/Pani, że słuchacze piosenek z lat 50-60 są młodsi od słuchaczy rocka ?
6 0
odpowiedź
User
Jack
Patrzę na wyniki słuchalności. Później na koszty działalności. Na wyniki. Na ten gigantyczny budynek. Patrzę i... nie pojmuję. Zrozumienie rosnących nakładów w kontekście coraz gorszych wyników to dla mnie trudniejsze niż kwarki :)
13 2
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Jeszcze więcej misji? Jak to możliwe? Chyba misjonarze będą już prowadzić programy dla tych 5% starszych słuchaczy. A może chodzi o działalność instytucji religijnych podejmowaną w celu rozpowszechniania jakiejś religii (smoleńskiej?) i pozyskania jej nowych wyznawców, bo to też misja przecież. Czyżby jednak chodziło o rekolekcje służące pogłębianiu życia religijnego? Wszak to też misja.
Koniec końców chyba jednak bełkoczą o dużej kasie na siedzibę organizacji (przy ul. N?) delegowanej w specjalnym celu do innego państwa. Taka misja z postrzeczywistości do świata realnego.
7 2
odpowiedź
<