SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ponad 41 tys. podpisów słuchaczy pod petycją do prezes Polskiego Radia przeciw zmianom w Trójce

Na profilu facebookowym „Ratujmy Trójkę”, gromadzącym słuchaczy Trójki, zakończono zbieranie podpisów pod petycją do zarządu Polskiego Radia o cofnięcie zmian kadrowych i programowych. Petycja zostanie wysłana do prezes Barbary Stanisławczyk.

Dołącz do dyskusji: Ponad 41 tys. podpisów słuchaczy pod petycją do prezes Polskiego Radia przeciw zmianom w Trójce

85 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
olo
Trójka potrzebuje gwałtownego przewietrzenia - zaduch jaki tam się unosi, bałwochwalstwo i samouwielbienie jest groteskowe
odpowiedź
User
Yogidługonogi
Już masz swoje poglądy na TVP1/2/3/Info i na PR1/2/24 itp. Kryteria rzetelności, szacunku dla gorsza publicznego i uwzględniania odmiennych poglądów wskazują, że Ci, którzy płacą abonament są także w drugiej grupie i chcą mieć swoje medium w dominacji Twojej jednostronnej propagandy.


Rozumiem. Mam słuchać tego, co wskaże mi światlejszy ode mnie Słuchacz Trójki. Dziękuję, nie skorzystam. To bardzo dobra ilustracja tego, co o sobie myślą Słuchacze Trójki. I co myślą o innych.
odpowiedź
User
grześ
@Więcej popkornu,

a ja trochę pobronię tych oburzonych, których krytykujesz, nie każdy słucha radia 24 na dobę, nie każdy zna tajniki odejść za poprzednich ekip, nie każdy pamięta, że Trójka największy zjazd w dół zaliczyła od 2001 (komercjalizacja za Laskowskiego, odejście Hanny Marii Gizy, Semkowicz,m Ejsmonda, Pacudy, zepchnięcie Kordowicza czy Podmiotko na godziny nocne, playlista, głupawe audycje w śródku dnia, zlikwidowanie ostrej muzy (zniknęła Trzecia Fala, Trójkowy Ekspress zastąpiono gorszymi audycjami)
Skoworński to poprawił, z nocnej pory przywrócł Manna, Chojnackiego, Wasowskiego, wprowadził trochę świeżych pomysłów, ale nie było i tak tak dobrze jak w końcówce lat 90-tych.

Jethon?
Nagonka na nią jest moim zdaniem za duża, starała się balansować między dobrymi tradycjami Trójki a radiem dla każdego. Zresztą o czym wielu zapomina Jethon czuła Trójkę i była z nią związana, anim była dyrektorem prowadziła choćby świetny "Nasz Parnas".

Myślę, że większość oburzonych chciałaby i powrotu Wasowskiego, nawet i Cejrowskiego, jak ja, niekoniecznie chciałaby pisowskiej propagandy i akcentów religijnych w każdym serwisie, niekoniecznie chciałaby wicedyrektora ze szmatławej "gazety Polskiej".
Oburzeni (jak ja) obawiają się, że nie wróci Kordowicz, Wasowski czy Kosiński (Piotr), bo Janusza już nie ma od dawna,jak i Tomka Beksińskiego, że zniknie ironia dystans i ciepło (Poranne audycje "zapraszamy do Trójki", popołudniowe Strzyczkowskiego), że redaktorzy muzyczni zastanowią się czy puszczać "Niewolność" Huntera, że w publicystyce będzie ciasna wizja świata, że Trójka i tak od lat (za Jethon też) konserwatywna, nie będzie otwarta na głosy nowej lewicy, na feminizm, na debatę, nawet na twórczy konflikt.
odpowiedź
<