SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Pytanie na śniadanie” wyprzedziło „Dzień dobry TVN”

Największą oglądalność spośród programów śniadaniowych w jesiennej ramówce br. notuje „Pytanie na śniadanie”, które względem analogicznego okresu ub.r. wyprzedziło konkurencyjne „Dzień dobry TVN” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. Oba serwisy od ponad dwóch miesięcy rozpoczynają się wcześniej niż dotychczas.

Dołącz do dyskusji: „Pytanie na śniadanie” wyprzedziło „Dzień dobry TVN”

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
HiZero
Ludzie nie chcą ChajZera, jako prowadzący jest niestrawny
odpowiedź
User
Obiektywnie patrząc
Większość prowadzących DDTVN jest tak zmanierowanych i okazuje swoją wyższość nad gośćmi (przerywając im i dodając niestosowne uwagi), że nawet ci, którzy pracują dla TVP, wypadają przy nich bardziej strawnie i naturalnie. Nie mówiąc o tematach ciekawych chyba tylko dla celebrytów. Tu wcale nie chodzi o politykę, bo nawet ewidentna propaganda TVP w porannym programie drażni jakoś mniej niż plastikowe uśmiechy TVNu. Taki paradoks.
129 8
odpowiedź
User
Wiktor
I jeszcze, by do tego dołożyć Poranny Program TVP1, który mam nadzieję że się pojawi, to TVP w ogóle znokautuje konkurencję. Najlepiej zostanie emitowany od 05:30 do 07:45, a Pytanie na Śniadanie (TVP2) będzie od 07:55 do 11:00 (Od Poniedziałku do Soboty) i od 07:55 do 10:00 (w Niedziele i święta, gdyby TVP1 transmitowała Mszę Świętą o 10:00). A dlaczego? Bo widzowie Jedynki potrzebują najwięcej Informacji o poranku, a w niedziele i święta niektórzy chorzy i cierpiący wstają po Mszy Świętej o 7:00!

Mam nadzieję że to się sprawdzi!
16 37
odpowiedź
User
Kacper3100
No i dobrze. Zawsze miło przeczytać jak TVP wygrywa z TVN-em.
78 31
odpowiedź
User
Pdk
PnŚ jest dla ludzi. DDTVN dla TVN-owskich celebrytów. Nie dziwi więc że TVP wygrywa.
97 11
odpowiedź
<